کد خبر: ۱۵۹۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۱ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۲
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس:

برای رسیدن به تمدن اسلامی فعالیت مجاهدانه نیاز است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس گفت: در راه رسیدن به تمدن اسلامی، نقش و فعالیت مجاهدانه را باید ایفا کنیم.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»،حجت‌الاسلام والمسلمین محمود محمودی‌زاده در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید بر مجاهدت و جهاد حداکثری اظهار داشت: جهاد حداکثری، برکت حداکثری را به دنبال دارد.

وی افزود: در راه رسیدن به تمدن اسلامی، نقش و فعالیت مجاهدانه را باید ایفا کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه در منظومه فکری مقام معظم رهبری برای رسیدن به تمدن اسلامی بر روی دو موضوع تاکید ویژه شده است اضافه کرد: تولید علم، فکر، جنبش نرم افزاری و کادرسازی، تربیت و پرورش نیروی انسانی این دو عنصر مهم است.

محمودی زاده با بیان اینکه دانشگاه وظیفه سنگین و مهمی در تولید علم دارد تصریح کرد: برای کادرسازی در راستای تشکیل تمدن اسلامی گام های موثری باید برداشته شود.

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین بهمن پرنیان مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت: دانشجویان در عصر انقلاب اسلامی باید با شناخت عرصه مبارزه و مجاهدت نقش کلیدی خود را به درستی ایفا و با تحول و رشد خود در کشور نیز تحول ایجاد کنند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رضا عطایی مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس بر لزوم اهتمام دانشجویان به حل مسائل اجتماعی جامعه تاکید و بیان کرد: دانشجویان در نظریه پردازی و تولید فکر رسالت عظیمی را بر دوش دارند.

 وی با تاکید بر افزایش سطح آگاهی سیاسی و دینی دانشجویان افزود: دانشجویان در صیانت از ارزش‌های نظام اسلامی رسالت بزرگی دارند.

 لزوم فعالیت مجاهدانه برای رسیدن به تمدن اسلامی

در این نشست که با حضور مسئولان نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان، مسئولان حوزه‌های بسیج دانشجویی، رابطان نظارت و نمایندگی ولی فقیه در بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهر شیراز، کادر ناحیه بسیج دانشجویی فارس و جمعی از مسئولان برگزار شد،  از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین بهمن پرنیان تجلیل و حجت‌الاسلام والمسلمین رضا عطایی به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس معرفی شد.

 انتهای پیام/
نظرات بینندگان