کد خبر: ۱۵۹۴۷۹
تاریخ انتشار: ۰۷:۲۴ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
اجتماع چند هزار نفری؛

جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در پارک ساحلی امام شهر قیروکارزین برگزار شد

با اجتماع چند هزار نفری مردم جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در پارک ساحلی امام شهر قیروکارزین برگزار شد.
به گزارش خبرنگار گروه شهرستان های پایگاه های تحلیلی خبری شیرازه، جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) با اجتماع چند هزار نفری مردم امام شهر با حضور فرمانده سپاه شهرستان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و دیگر مسئولان شهرستانی و محلی در پارک ساحلی امام شهر برگزار شد.

 این مراسم با قرائت قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی شروع شد سپس نعمتی رئیس شورای اسلامی امام شهر به خیر مقدم گویی پرداخت.

 فرمانده سپاه قیروکارزین در ادامه با تبریک دهه کرامت و میلاد امام رضا(ع) با بیان اینکه گفتمان امامین انقلاب صبر و ایستادگی است اظهار داشت: اگر در گفتار، عمل و رفتارمان صبر و ایستادگی نهادینه شود مطمئن باشیم که در مسیر زندگی راه را گم نکرده ایم.

 محمد رسول رضایی گفت: به جای سازش با دشمن و منافق باید گفتمان صبر و ایستادگی و مقاومت برگزینیم چون خداوند در سوره هود به پیامبرش در برابر سختی ها به صبر و استقامت دستور می دهد. وی عنوان کرد: امروز در برابر همه مشکلات اعم از اقتصادی و معیشتی و هجمه هایی که دشمن وارد می کند اگر اهل استفامت باشیم مانند کسانی که در شعب ابیطالب سختی ها و گرسنگی ها برای دین و خدا تحمل و صبر کردند خدواند به یاریشان آمد . امروز ما هم در موضوعات معیشتی و اقتصادی اهل صبر و استقامت باشیم مطمنئن باشیم خداوند براساس آیات الهی به یاری ما خواهد آمد.

 جشن شب میلاد امام رضا (ع) در پارک ساحلی امام شهر با دکلمه خوانی مقاومت توسط دختر دانش آموز نجلا نعمتی ادامه یافت و سپس با اجرای جشن های کودک و برپایی برنامه های شاد و مفرح و مسابقه با اجرای حاج آقا دلجو و آیین مولودی خوانی توسط مداح شهرستان محمد حسن محبی همراه بود. سپس این جشن باشکوه با حضور طنزپرداز مطرح استان نعمت کرمی ادامه یافت که از دیگر برنامه های این جشن مردمی است.

گروه سرود ندای غدیر امام شهر سرود زیبای زیارت خاصه حضرت امام رضا(ع) و امام حسن (ع) را به زیبایی به نمایش گذاشتند و در ادامه نورافشانی پایان بخش این مراسم باشکوه بود.

 این جشن میلاد با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین به همت شهرداری و شورای شهر و حوزه مقاومت بسیج امام رضا (ع) امام شهر برگزار شد.

انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان