کد خبر: ۱۵۹۴۹۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
رئیس اتحادیه صنف نانوایی‌های شیراز:

کم شدن سهمیه آرد عامل کاهش ساعت کار نانوائی‌های شیراز است

رئیس اتحادیه صنف نانوایی‌های شیراز اعلام کرد که کاهش سهمیه آرد نانوائی‌ها در این کلانشهر موجب کاهش ساعت کاری این واحدهای صنفی شده است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، محسن حسینی رئیس اتحادیه صنف نانوایی‌های شیراز اعلام کرد که کاهش سهمیه آرد نانوائی‌ها در این کلانشهر موجب کاهش ساعت کاری این واحدهای صنفی شده است.

 وی در پاسخ به چرایی کاهش ساعت کار نانوایی‌ها در کلانشهر شیراز بیان کرد: تعدادی از نانوایی‌ها در شیراز به دلیل اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها و شناور شدن آرد و مطرح شدن موضوع کارت‌های تکراری بانکی در دستگاه‌های پوز، دچار مشکل شده‌اند.

حسینی گفت:، سهمیه اختصاص داده شده به نانوایی‌های شیراز، از سه مرحله در ماه به دو مرحله کاهش داشته و طی یک‌ماه گذشته تاکنون تنها دو مرتبه سهمیه آرد به نانوایی‌ها داده شده است.

رئیس اتحادیه صنف نانوایی‌های شیراز ادامه داد: کاهش سهمیه آرد موجب تعطیلی یکی دو روزه برخی نانوایی‌ها شده است.

حسینی با بیان اینکه با اتمام سهمیه، نانوایی‌ها چاره‌ای جز تعطیلی زودهنگام و کاهش ساعت کاری در روز ندارند، عنوان کرد: ایرادی به نانوایی‌ها مبنی بر تکرار کارت‌های بانکی گرفته شده که ارتباطی به نانوا ندارد بلکه مقصر برخی کسب و کارها هستند که اصلا ثبت نام نکرده‌اند و در طول روز ممکن است چندین مرتبه نان بگیرند.

رئیس اتحادیه صنف نانوائی‌های شیراز نسبت به تغییر نیافتن نرخ نان هم انتقاد و خاطرنشان کرد: نامه‌نگاری‌های انجام شده که امیدواریم این روند تغییر کند.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
محمد
Iran (Islamic Republic of)
پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
0
استاندار باید سریعا به موضوع رسیدگی کند نان شیراز مشکل دارد با تعطیلی مدارس چند صد هزار نفر از شهرستان های فارس
و استان های همجوار وارد شیراز می شوند افغانستانی ها هم که هستند مسافرین هم جای خود