کد خبر: ۱۵۹۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۱ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
استاندار فارس خبر داد:

ایجاد قرارگاه جهادی سرمایه‌گذاری کوثر در فارس

استاندار فارس از راه‌اندازی قرارگاه جهادی سرمایه‌گذاری کوثر، با هدف جذب سرمایه‌گذار و تسهیل روند سرمایه‌گذاری در این استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس با بیان اینکه استانداری فارس دست یاری و همکاری به سمت سرمایه‌گذاران دراز کرده است، گفت: درقرارگاه کوثر،ایده‌پردازانی که برای تحقق ایده‌هایشان نیازمند منابع مالی‌ باشند و صاحبان سرمایه که برنامه‌ خاصی برای منابع مالی خود ندارد،به یکدیگر معرفی خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد که ایجاد و فعال شدن قرارگاه جهادی سرمایه‌گذاری کوثر، با معرفی صاحبان ایده و دارندگان منابع مالی به یکدیگر، بستر پیشرفت اقتصادی را فراهم خواهد کد.

ایمانیه اضافه کرد: ذیل قرارگاه جهادی سرمایه‌گذاری کوثر، 6 کارگروه، شامل؛ استعدادیابی، سرمایه گذاری، احیای واحدهای راکد، تامین مالی، دیپلماسی اقتصادی و دستیار مردمی تعریف شده است.

استاندار فارس ادامه داد: این قرارگاه فعالیت سرمایه گذاران در زمینه‌های مختلفی همچون تامین زمین، تسهیلات و زیرساخت‌ها را بررسی کرده و در مسیر رفع مشکلات موجود و احتمالی، اقدام می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری دو هدفی است که برای تحقق آن از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد، گفت: روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته قسمتی از برنامه‌های خود را به ملاقات مستقیم با سرمایه گذاران اختصاص داده‌ام.

انتهای پیام/

برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان