کد خبر: ۱۵۹۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس:

رفتار مدیران مدارس در هنگام ثبت‌نام، به گونه‌ای باشد که مردم احساس تبعیض نکنند

مدیرکل آموزش و پروش فارس با بیان اینکه امروز همه باید برای ایجاد امید در جامعه تلاش کنند، گفت: بنابراین رفتار مدیران مدارس در هنگام ثبت‌نام دانش‌آموزان به گونه‌ای باشد که مردم احساس تبعیض نکنند.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمد خلیل عسکری مدیرکل آموزش و پرورش فارس در گردهمایی مدیران مدارس ابتدایی شیراز بیان کرد: تزریق متمرکز سرانه از سوی وزارتخانه به مدارس در دستور کار قرار دارد و مدیران باید در چارچوب قوانین عمل کنند.

وی ادامه داد: امروز همه باید برای ایجاد امید در جامعه تلاش کنند؛ بنابراین رفتار مدیران مدارس در هنگام ثبت‌نام دانش‌آموزان به گونه‌ای باشد که مردم احساس تبعیض نکنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس با بیان اینکه نخستین برخورد مدیر و دیگر مسئولان مدرسه در ذهن والدین دانش‌آموزان ماندگار است، افزود: تکریم اولیا در هنگام ثبت‌نام فرزندانشان بسیار مهم است و باید در اولویت مدارس قرار گیرد.

رفتار مدیران مدارس در هنگام ثبت‌نام دانش‌آموزان به گونه‌ای باشد که مردم احساس تبعیض نکنند

عسکری یادآور شد: رفتارهای عملی مدیران بهترین و مهمترین نوع آموزش است و در صورتی که این رفتارها بر اساس اعتقادات و باورهای ایرانی، اسلامی ما باشد بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس به مدیران مدارس ابتدایی این استان توصیه کرد: با توجه به تک فرزندی و ۲ فرزندی بودن بیشتر خانواده‌ها، اولیا حساسیت بسیاری درباره دانش‌آموزان خود دارند که این مساله باید در شیوه برخورد و رفتار مسئولان مدرسه مورد توجه قرار گیرد.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان