کد خبر: ۱۵۹۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۵ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

کلاهبردار ۲۰میلیارد تومانی در استان فارس دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان داراب گفت: متهمی که با ترفند ایجاد اشتغال مبلغی بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان از ۲۲۰ نفر کلاهبرداری کرده بود، برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد. کلاهبردار میلیارد تومانی در استان فارس دستگیرشد
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سرهنگ علیرضا نوشاد چهارشنبه ۱۸ خرداد به خبرنگاران گفت: در پی وصول نیابت قضائی از شهرستان شیراز مبنی بر جلب و دستگیری فردی به اتهام کلاهبرداری به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس این شهرستان قرار گرفت.

 وی افزود: ماموران انتظامی پاسگاه "رستاق" داراب با انجام اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه این کلاهبردار حرفه‌ای را در یکی از روستاهای حوزه استحفاظی شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند.
 
فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: تحقیقات ابتدایی مامورین نشان داد، متهم از  سال گذشته چند شرکت تاسیس کرده و تحت عنوان اشتغال‌زایی، مبالغ زیادی به عناوین مختلف از شهروندان کلاهبرداری کرده است.
 
نوشاد با بیان اینکه متهم که از ۲۲۰ نفر کلاهبرداری کرده بود، برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد، گفت: مردم در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک آن را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.

 انتهای پیام/
نظرات بینندگان