کد خبر: ۱۵۹۶۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
خطیب جمعه موقت شیراز:

دولتمردان برای کنترل نوسان قیمت ارز تمهیدات بیاندیشند

خطیب جمعه شیراز از دولتمردان خواست برای کنترل عوامل داخلی نوسانات سکه و ارز تمهید اندیشی کنند و اظهار داشت : این نوسانات جامعه را دچار نگرانی و استرس می‌کند و کنترل آن مطالبه مردم است.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، حجت‌الاسلام عبدالرضا محمودی امام جمعه موقت شیراز در خطبه‌های نماز جمعه امروز شیراز افزود: دلالان و برخی از صرافی‌ها از عوامل داخلی بهای ارز هستند که مردم انتظار دارند این عوامل کنترل شوند.

وی اظهار کرد: این نوسانات تاثیرات جهشی بر اجاره بهای مسکن می‌گذارد که مردم نمی‌توانند از پس آن بربیایند.

حجت‌الاسلام محمودی با اشاره به سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی و افتتاح پروژه‌های شادی آفرین در این استان، اظهار کرد: اقدامات دولت سیزدهم در این زمینه جای تشکر و قدردانی دارد.

وی ابراز امیدواری کرد: در دومین سفر آیت‌الله رئیسی به استان فارس نیز شاهد تحقق وعده‌های دولت در سفر نخست و برنامه‌ریزی برای عملیاتی شدن مصوبات باشیم.

امام جمعه موقت شیراز بر صیانت همگانی از فرهنگ و تعالیم دینی جامعه تاکید کرد و گفت: نهادهای مردمی در این حوزه حضور یابند. خانواده شهدا نیز باید در این عرصه طلیعه‌دار باشند.

محمودی در ادامه هویت اسلامی و ایرانی و ملی و امید را از محرک‌های رشد و تعالی جامعه دانست و بر لزوم امید آفرینی همگانی در جامعه تاکید کرد.

امام جمعه موقت شیراز ضمن یادآوری ۲۵ ذی القعده در چهارشنبه آینده، این مناسبت‌ها را فرصت مناسبی برای تفکر، عبادت و خلوت با خداوند دانست که باید مورد استفاده مؤمنان قرار گیرد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان