کد خبر: ۱۵۹۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۳ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
مسابقات بزرگ قایقرانی روئینگ مسکو؛

نازنین ملایی صاحب مدال نقره شد

در پایان نخستین روز از مسابقات بزرگ روئینگ مسکو نازنین ملایی در تکنفره سبک وزن بانوان صاحب مدال نقره شد.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»،تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران که از چند روز گذشته برای حضور در مسابقات بزرگ بین‌المللی روسیه راهی مسکو شده است از صبح امروز مسابقه خود را با رقبا آغاز کرد که حاصل آن کسب یک مدال توسط نازنین ملایی بود.

در این رقابت‌ها، ورزشکارانی از کشورهای بلاروس، ازبکستان، روسیه، قزاقستان، صربستان، ارمنستان و ایران در قالب ۲۵ تیم در این رقابت‌ها حضور دارند. در آغاز این مسابقات ملی‌پوشان ایران در دور مقدماتی سه ماده به مصاف حریفان رفتند.

نازنین ملایی در گروه اول مقدماتی روئینگ تکنفره سبک‌وزن بانوان در رقابت با حریفانی از بلاروس و چهار رقیب از کشور میزبان روسیه با زمان ۸:۱۳.۰۸۷ دقیقه در رده نخست قرار گرفت و به فینال A راه یافت. نازنین ملایی در فینال A روئینگ تکنفره سبک‌وزن بانوان در رقابت با حریف روسی و ۳ رقیب از بلاروس با زمان ۸:۲۲.۹۰۰ دقیقه در رده دوم قرار گرفت و صاحب مدال نقره شد.

امیرحسین محمودپور در گروه سوم مقدماتی روئینگ تکنفره سبک‌وزن مردان با رقیب بلاروسی و ۲ حریف روسی مسابقه داد و با زمان ۷:۲۱.۷۴۶ دقیقه پس از پاروزن بلاروس دوم و راهی فینال B شد. امیرحسین محمودپور در فینال B روئینگ تکنفره سبک‌وزن مردان با رقیب بلاروسی و ۴ حریف روسی مسابقه داد و با زمان ۸:۱۳.۲۷۸ دقیقه در جایگاه نخست قرار گرفت و به عنوان هفتمی رقابت‌ها در این ماده رسید.

زینب نوروزی در گروه اول مقدماتی روئینگ زیر ۲۳ سال بانوان با ۴ رقیب روسی و نماینده صربستان روبرو شد و با زمان ۷:۵۹.۷۸۰ دقیقه در رده نخست قرار گرفت و به فینال A صعود کرد. زینب نوروزی در فینال A روئینگ زیر ۲۳ سال بانوان با ۵ رقیب از کشور روسیه مسابقه داد و با زمان ۸:۲۰.۸۳۰ دقیقه در رده ششم قرار گرفت.

انتهای پیام/
منبع: مهر
برچسب ها: شیراز ، فارس ، شیرازه
نظرات بینندگان