کد خبر: ۱۵۹۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۳ - ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس:

۱۱۹پرونده تخلف عرضه مرغ در شیراز تشکیل شد

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: با نظارتی که بر بازار مرغ صورت گرفته تاکنون دو هزار و ۴۳۱ مورد بازرسی و تعداد ۱۱۹ پرونده تخلف به ارزش ریالی ۳۵۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون تشکیل که عمده تخلفات، گران فروشی ، عرضه خارج از شبکه و عدم درج قیمت بوده است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، مرتضی شریفی، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس اظهار کرد: با توجه به اهمیت نظارت بر بازار خصوصا بازار مرغ ،گشت‌های نظارتی ویژه در این خصوص تشکیل شده که تاکنون ۲هزار و ۴۳۱مورد بازرسی و تعداد ۱۱۹ پرونده تخلف به ارزش ریالی۳۵۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال تشکیل که عمده تخلفات شامل گران‌فروشی، عرضه خارج از شبکه و عدم درج قیمت بوده است.

۱۱۹پرونده تخلف عرضه مرغ در شیراز تشکیل شد

وی ادامه داد: مردم شریف استان فارس می‌توانند تخلفات بازار مرغ را از طریق شماره.های ۱۲۴و۰۷۱۳۲۱۷۲۰۲۰ و در خصوص  سایر کالاها موارد تخلف را به سامانه ۱۲۴اطلاع رسانی کنند.

شریفی با بیان اینکه به منظور نظارت بر عملکرد پاسخگویی دستگاه‌های متولی بازار تیم‌های بازرسی ویژه تشکیل شده است، گفت: باتوجه به تولید مطلوب مرغ در استان و داشتن رتبه دوم کشوری امیدواریم مشکلی در خصوص عرضه مرغ نداشته باشیم و این نافی نظارت ویژه بر بازار مرغ و برخورد قاطع با متخلفان نخواهد بود و با مکاتباتی که با فرمانداران محترم صورت گرفته این موضوع تأکید شده است.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان