کد خبر: ۱۵۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۱ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
مدیرعامل سازمان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران خبرداد:

افتتاح فرودگاه شمال استان فارس تا پایان سال ۱۴۰۳

مدیرعامل سازمان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران از افتتاح فرودگاه در شمال استان فارس تا پایان سال ۱۴۰۳ خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حمیدرضا سیدی مدیر عامل سازمان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری ایران و معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح فرودگاه شمال استان فارس تا پایان سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: ما مصمم هستیم این فرودگاه شمال فارس، تا پایان ۱۴۰۳ با نام رسمی فرودگاه شمال فارس افتتاح و در اختیار مردم قرار گیرد.

مسلم صالحی نماینده مردم اقلید و سرحد چهاردانگه نیز در خصوص دیدار با سیدی مدیر عامل سازمان فرودگاه‌های کشور، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط شرکت فرودگاه‌ها امسال فنس کشی محوطه فرودگاه و آماده‌سازی باند پرواز انجام خواهد شد و ساختمان‌ها و برج مراقبت هم تا پایان ۱۴۰۳ به بهره‌برداری خواهد رسید.

افتتاح فرودگاه شمال استان فارس تا پایان سال ۱۴۰۳

وی با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای افتتاح این فرودگاه، افزود: در این رابطه باید از تلاش‌های رحیم زارع نماینده مردم شهرستان آباده، خرمبید، بوانات و سرچهان بابت پیگیری‌هایی که در ۳ دوره متوالی نمایندگی شان در مجلس جهت راه‌اندازی فرودگاه داشته‌اند تشکر کنم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: یکی از مسائلی که باعث توسعه بیش از پیش منطقه شمال فارس که حقیقتا سرشار از منابع خدادای و فرصت‌های بیشمار پیشرفت و توسعه هست، راه‌اندازی فرودگاه شمال فارس است.

صالحی اظهار امیدواری کرد با راه‌اندازی فرودگاه شمال فارس در بخشی از اراضی اقلید، تکمیل راه آهن یزد اقلید یاسوج، تکمیل جاده طریق‌الرضا بتوانیم شاهد تسریع در توسعه شهرستان اقلید در حوزه‌های گردشگری، سرمایه‌گذاری و علمی و آموزشی باشیم.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان