کد خبر: ۱۵۹۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۳ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۲
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس:

مهلت شرکت در مسابقات قرآنی «مدهامّتان» تا پایان تیرماه تمدید شد

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس ​ضمن دعوت از فعالان قرآنی برای شرکت در مسابقات «مدهامّتان»، گفت: این مسابقات تا پایان تیرماه تمدید شده است
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، حجت‌الاسلام حسین امیدی مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس امروز ۲۱ خرداد ماه در نشست هماهنگی برگزاری برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، ​ضمن دعوت از فعالان قرآنی و اعضای کانون‌های مساجد برای شرکت در مسابقات «مدهامّتان»، گفت: این مسابقات تا پایان تیرماه تمدید شده است.

وی، افزود: مسابقات قرآنی «مدهامّتان» از سوی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت تقلیدی، مفاهیم، اذان، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ جزء ۳۰، مکبری، قرائت نماز، استعداد یابی و معارف اهل‌بیت (ع) برگزار می‌شود.

امیدی با بیان اینکه این مسابقات در شانزدهمین دوره به صورت مجازی در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: مسابقات در رده‌های سنی کودکان (زیر هفت سال)، نوجوانان (رده سنی۷ تا۱۶ سال) و جوانان (۱۷ تا ۳۰ سال) با هدف ترویج معارف قرآنی در جامعه، توجه به مساجد به عنوان پایگاه اصلی قرآنی، تحکیم پیوند مسجد، قرآن و مردم، کشف استعدادهای قرآنی و فراگیری فعالیت‌های قرآنی در حال برگزاری است.

حجت‌الاسلام امیدی تاکید کرد: مهلت شرکت در این مسابقات پایان تیرماه است و فعالان قرآنی با مراجعه به سامانه بچه‌های مسجد به نشانی https://bachehayemasjed.ir/home ضمن عضویت در یکی از کانون‌های مساجد استان فارس در بخش فعالیت‌های من، نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری اثر اقدام کنند.

وی یادآور شد: آئین‌نامه مسابقات نیز در بخش ثبت آثار برای مطالعه شرکت کنندگان ارائه و ضوابط و شرایط شرکت نیز در آن قید شده است.

حجت‌الاسلام امیدی خاطرنشان کرد: بخش ویژه کانونی این مسابقات نیز با طرح مسجد؛پایگاه قرآن، طرح تلاوت نور و تولیدات هنری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان