کد خبر: ۱۵۹۶۷۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:

برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم و امن در فارس در دستور کار است

رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: می کوشیم که اسفندماه امسال همزمان با سراسر کشور، انتخاباتی پرشور، سالم و امن در استان برگزار شود.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، اسماعیل قزل سفلی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس ، با اشاره به آغاز فراینده‌های اجرایی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این استان افزود: 25 فرایند برای این انتخابات طراحی کرده‌ایم که با برنامه ریزی‌های انجام شده و آموزش‌هایی که در سطح استان و شهرستان ها ارائه خواهد شد، در جهت برگزاری هرچه بهتر این انتخابات حرکت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ستاد انتخابات استان نیز متشکل از رئیس ستاد، دبیر، هفت کمیته سیاسی، امنیتی، استعلامات، اطلاع رسانی، کمیته مالی و پشتیبانی، حقوقی، حراست، فناوری اطلاعات و پنج عضو ستاد انتخابات با انسجام و برنامه ریزی در این مسیر گام برخواهند داشت.

او اظهار کرد: امیداریم در کنار فعالیت ستاد استانی، با تشکیل ستادهای شهرستانی توسط فرمانداران بتوانیم زمینه برگزاری انتخاباتی  با نشاط، پرشور، سالم و امن با مشارکتی مثال زدنی و باشکوه را فراهم کنیم تا زمینه امیدواری دوستان انقلاب و ناامیدی دشمنان انقلاب فراهم شود.


انتهای پیام/

نظرات بینندگان