کد خبر: ۱۵۹۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۶ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۲
رئیس جهاد دانشگاهی فارس:

جهاد دانشگاهی در استفاده از ظرفیت‌های دانش‌بنیان پیش‌گام است

رئیس جهاد دانشگاهی فارس با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در استفاده از ظرفیت‌های دانش‌بنیان پیش‌گام است، گفت: این نهاد همواره تلاش می‌کند تا در جهت رفع نیازهای روز جامعه گام بردارد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، گردهمایی آموزشی کارشناسان فنی بانک خون‌ بند ناف شرکت بن یاخته‌های رویان به میزبانی جهاد دانشگاهی فارس عصر دیروز، ۲۳ خرداد در شیراز برگزار شد.

در این گردهمایی یک‌روزه ۵۰ نفر از مسئولان فنی بانک خون بندناف از استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، هرمزگان و بوشهر حضور داشتند.

امیرحسین استقلال، رئیس جهاد دانشگاهی فارس در این مراسم افتتاحیه این گردهمایی ضمن خوشامدگویی به میهمانان این مراسم با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در عرصه استفاده از ظرفیت‌های دانش‌بنیان،  پیش‌گام است، گفت: جهاددانشگاهی همواره تلاش می‌کند تا جهت رفع نیازهای روز جامعه گام بردارد و در این راه از ظرفیت دانش‌بنیان استفاده می‌کند.

وی پیشرفت علم با استفاده از توان و ظرفیت نخبگان کشور را یکی از اهداف متعالی جهاددانشگاهی برشمرد و افزود: جهاددانشگاهی همواره اهتمام ویژه‌ای به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب به خصوص در عرصه علم و تکنولوژی دارد.


در ادامه این مراسم، هادی جوشقانی، مسئول نمایندگی‌های شرکت بن‌یاخته‌های رویان و معصومه نوری، مسئول تحقیقات شرکت بن‌یاخته‌های رویان و همچنین  محبی و خوش‌اخلاق مباحثی را در خصوص آخرین فعالیت این شرکت مطرح کردند.

انتهای پیام/

منبع: ایکنا
برچسب ها: شیرازه ، جهاد ، فارس
نظرات بینندگان