کد خبر: ۱۵۹۷۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۲
گزارش شیرازه از اقدامات وحشیانه منافقین؛

عملیات تلخ چلچراغ برگ ننگینی برجنایات منافقین کوردل

همزمان با ۲۸ خردادماه و انجام عملیات تلخ چلچراغ در سال ۱۳۶۷ توسط منافقین کوردل، بر جنایات سازمان منافقین علیه ملت ایران مروری داریم.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، همزمان با ۲۸ خردادماه و انجام عملیات تلخ چلچراغ در سال ۱۳۶۷ توسط منافقین کوردل، مروری میکنیم بر جنایات سازمان منافقین علیه ملت ایران.

از مسئولین نظام جمهوری اسلامی گرفته تا زنان، مردان و کودکان بی‌گناهی که به زندگی معمولی خود مشغول بودند و بدون هیچ‌گونه پیشینه سیاسی توسط گروهک‌های منافقین به شهادت رسیدند.

گروهک تروریستی منافقین تنها در بازه زمانی ۱۱ فروردین تا ۲۶ اسفند ۱۳۶۲ مسئولیت ترور ۴ هزار و ۵۸۳ شهروند ایرانی را بر عهده گرفت و تا کنون جان بیش از ۱۷ هزار شهید توسط این گروهک گرفته شده است.

جنابت‌هایی نابخشودنی در استان‌ها و شهرهای مختلف کشور، نقش منافقین را در خراب‌کاری‌های بی‌شماری در اقصی نقاط کشور نشان می‌دهد.

برگ ننگینی برجنایات منافقین کوردل و قتل‌عام هزاران نفر از شهروندان ایرانی

لیستی از کشتار مردم بی‌گناه در تهران توسط منافقین؛

سوم اسفند سال ۱۳۶۰ انفجار بمبی در میدان عشرت‌آباد تهران

۱۵ شهریور ۱۳۶۱ انفجار بمب در خیابان خیام تهران

نهم مهرماه ۱۳۶۱ کشتن ده‌ها نفر در میدان امام خمینی

دوم شهریور ۱۳۶۳ انفجار بمب در میدان راه‌آهن تهران

۲۴ اسفند ۱۳۶۴ انفجار بمبی بین نمازگزاران، تعدادی از شهروندان تهرانی به شهادت رسیدند.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴ اقدام به بمب‌گذاری در خیابان ناصر خسرو تهران و صدها ترور شخصیت‌ها و کاسبان، در محله‌های شهر از دیگر جنایات این گروهک ملعون بود.

جنایات منافقین در شیراز

برگ ننگینی برجنایات منافقین کوردل و قتل‌عام هزاران نفر از شهروندان ایرانی

یکی دیگر از فجیع‌ترین جنایات منافقین در ۲۱ مهر ۱۳۶۰ شهادت یک کودک ۶ ساله و مادر ۲۲ ساله‌اش در شیراز بود.

روز شنبه ۲۵ مهر همان سال مصادف با عید غدیر خم سازمان منافقین جنایت دیگری با آتش زدن اتوبوس در میدان نمازی شیراز، در پرونده ننگین خود ثبت کرد.

جنایات منافقین در قم

برگ ننگینی برجنایات منافقین کوردل و قتل‌عام هزاران نفر از شهروندان ایرانی

ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه روز دوم تیر ۱۳۶۰ بمبی توسط منافقین در سالن انتظار راه‌آهن شهر قم منفجر شد، گزارش‌ها حاکی از این بود که این بمب از نوع تخریبی و آتش‌زا بوده و هنگام انفجار شعله‌های رنگین ایجاد کرده،آثار سوختگی فراوان در بدن مجروحین و شهدا بر جای گذاشته شده است .

جان صدها نفر در اصفهان توسط گروهک تروریستی منافقین گرفته شد.

از زینب کَمایی که در راهپیمایی علیه بدحجابی شرکت کرده بود تا فاطمه طالقانی کودک ۳ ساله‌ای که توسط منافقین به آتش کشیده شد.

در اواخر آبان‌ماه ۱۳۷۸ بود که دستور اجرای عملیات تروریستی در خاک ایران توسط مسعود و مریم رجوی سرکرده‌های منافقین صادر و به قرارگاه هفتم منافقین جهت اجرا ابلاغ  گردید.

عملیات کور در اهواز

برگ ننگینی برجنایات منافقین کوردل و قتل‌عام هزاران نفر از شهروندان ایرانی

اولین تیم سه نفره منافقین با همکاری استخبارات رژیم بعث صدام از مرز عبور کرده و از مسیر پاسگاه زید، سه راه حسینیه  و جاده خرمشهر به اهواز وارد شهر شده و با جاسازی و استقرار یک قبضه خمپاره‌انداز با پرتاب پنج گلوله خمپاره بی‌هدف و کور به داخل اهواز دست به یک جنایت علیه مردم بی‌دفاع این شهر زدند.

بر اثر این عملیات تروریستی ناجوانمردانه ۱۱ زن و کودک بی‌دفاع به شدت مجروح شدند.

بمب‌گذاری در حرم علی‌ابن موسی‌الرضا(ع)

روز عاشورا ساعت ۱۴ و ۲۶ دقیقه بعداز ظهر بمبی که توسط منافقین تا نزدیکی ضریح مطهر حمل شده بود منفجر شد که به شهادت ۲۶ نفر و مجروح شدن ۳۰۰ نفر از زائران بی‌گناه منجر شد به گونه‌ای که یکی از روزنامه‌های آمریکایی نوشت: پس از جنگ هشت ساله ایران و عراق، این حادثه یکی از فجیع‌ترین عملیات‌های توریستی در داخل ایران است .

برگ ننگینی برجنایات منافقین کوردل و قتل‌عام هزاران نفر از شهروندان ایرانی

این گروهک در استان‌های دیگری مثل مازندران، همدان، گیلان و سمنان جنایات بسیاری انجام دادند.

 این فهرست تنها بخش اندکی از جنایات‌های منافقین علیه مردم عادی است که در تاریخ به ثبت رسیده است.


انتهای پیام/224224

نظرات بینندگان