کد خبر: ۱۵۹۷۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۲۹ خرداد ۱۴۰۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس:

وحدت اسلامی یک استراتژی و راهبرد تغییرناپذیر است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس با تاکید بر اینکه وحدت اسلامی یک استراتژی و راهبرد تغییر ناپذیر است، گفت: امروز در شرایطی هستیم که دشمنان اسلام و انقلاب با تمام قوا و توان به دنبال اختلاف افکنی و ایجاد جدایی بین امت اسلام هستند.
به گزارش خبرنگاه گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»،اسماعیل قزل‌سفلی در آئین ترحیم شیخ عبدالعزیر قاضی‌زاده امام‌جمعه فقید اهل سنت اوز گفت: به همین دلیل نیز امروز بیش از گذشته نیازمند وحدت اسلامی و انسجام اجتماعی هستیم.

وی ادامه داد: این وحدت اسلامی در نظام جمهوری اسلامی یک تاکتیک نیست بلکه یک استراتژی و راهبرد تغییرناپذیر است چرا که امام راحل (ره) یک روز پس از پیروزی انقلاب در ۲۳ بهمن سال ۵۷ بر این امر اساسی یعنی وحدت شیعه و سنی تاکید کردند و این بیان راهبردی امام سیاست و استراتژی تغییر ناپذیر جمهوری اسلامی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: در این میان، علمای اهل سنت هم در جای جای کشور در همین مسیر حرکت کردند که حاج شیخ عبدالعزیر قاضی زاده امام جمعه فقید اوز یکی از این علمای برجسته بود که منادی وحدت اسلامی و فعال حوزه های اجتماعی و دینی بود.

قزل‌سفلی افزود: بی‌تردید مسیر حرکت وی در جهت وحدت اسلامی ادامه خواهد داشت و ما نیز در کنار هم با برادری، وحدت و انسجام اجتماعی چشم دشمنان را کور خواهیم کرد.

انتهای پیام/
منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان