کد خبر: ۱۵۹۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۰ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس:

انتخاباتی سالم با حفظ بی‌طرفی برگزار می‌کنیم

مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، گفت: همه مجریان برگزاری انتخابات در فارس خود را متعهد به برگزاری انتخاباتی سالم و امن، با رقابت جامع و مشارکت بالا می‌دانند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، جواد قناعتی، با اشاره به بخشنامه معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور، مبنی بر بی‌طرفی ارکان مختلف دولت در برگزاری انتخابات و پیشگیری از هر گونه استفاده نامتعارف از ظرفیت‌های دولتی به نفع کاندیداهای احتمالی افزود: حمایت کامل خود از این بخشنامه و مواضع رئیس ستاد انتخابات کشور را اعلام می‌کنیم.

وی ادامه داد: در مجموع حفظ امنیت و سلامت انتخابات را در رأس وظایف خود می‌دانیم و در پاسداری از آرای مردم با کسی تعارف نداریم و از هیچ خطایی چشم‌پوشی نخواهیم کرد.

 وی، سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت را چهار راهبرد مورد تأکید رهبر معظم انقلاب در برگزاری انتخابات دانست و اظهار داشت کرد: انتخابات پیشرو در فارس با محوریت راهبردهای مذکور در کمال سلامت و امنیت برگزار خواهد شد.

 مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس گفت: رأی مردم حق‌الناس است و در حراست و پاسداری از آن، اجازه عبور از قانون را به هیچ احدی نخواهیم داد.

 دبیر ستاد انتخابات استان فارس گفت: مردم فهیم فارس، یقین داشته باشند که امانت‌دار آرا آنهاییم و برای حفظ سلامت و امنیت انتخابات با تمام توان در صحنه حاضر هستیم و از هیچ‌گونه خطایی چشم‌پوشی نخواهیم کرد.

 قناعتی از اعضای ستاد انتخابات استان، فرمانداران، بخشداران و همه دست‌اندرکاران این حوزه خواست با قاطعیت امور مربوط به برگزاری انتخابات را دنبال کنند.انتهای پیام/
برچسب ها: شیراز ، فارس
نظرات بینندگان