کد خبر: ۱۵۹۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس:

خرید خودروی آمبولانس جدید برای پایگاه‌های اورژانس ضروری است

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس بر لزوم خرید خودروی آمبولانس برای پایگاههای اورژانس خیر ساز در استان و جایگزینی خودروهای فرسوده تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، علی‌اکبر رامجردی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت فارس در جمع خبرنگاران بیان کرد: خیرین عرصه سلامت استان فارس در کنار احداث و توسعه مراکز درمانی و همراهی در تامین تجهیزات پزشکی مورد لزوم، تاکنون ده‌ها آمبولانس به مراکز درمانی اهدا کرده‌اند.

 وی با اشاره به تصویب قانون معافیت مالیاتی برای واردات آمبولانس توسط خیرین، عنوان کرد: در این مصوبه آمده است واردات آمبولانس موردنیاز از طرف دانشگاه‌های علوم پزشکی، و خیّرین بیمارستان‌ساز با مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال ۱۴۰۲ از پرداخت حقوق ورودی و عوارض گمرکی، معاف است. 

خرید خودروی آمبولانس جدید برای پایگاه‌های اورژانس ضروری است

مدیرعامل مجمع خیرین تامین سلامت فارس ادامه داد: باتوجه به احداث ۱۰۸ پایگاه اورژانس توسط خیرین در فارس و پهناور بودن این استان و روند روزافزون نیاز به احداث و گسترش پایگاه‌های اورژانس، لزوم خرید خودروی آمبولانس برای این مراکز و جایگزینی خودروهای فرسوده اورژانس برای خدمات رسانی کاملا مشهود است.

 رامجردی همچنین با اشاره به اینکه بجز مراکز اورژانس سایر مراکز درمانی از جمله مراکز بیمارستانی، درمانگاهی و درمانی نیز نیازمند آمبولانس هستند، گفت: کارشناسان مجمع خیرین با توجه به نیازسنجی انجام شده آماده معرفی مراکز نیازمند آمبولانس به خیرین هستند.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان