کد خبر: ۱۶۰۱۴۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۵ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۲

تردد در"دروازه قرآن" شیراز محدود شد

با اجرایی شدن پروژه لوله‌گذاری برای انتقال آب‌های سطحی و توسعه شبکه آبرسانی، ورودی دروازه قرآن به سمت بلوار هفت‌تنان و بلعکس مسدود شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، از صبح یکشنبه اول مرداد و با اجرایی شدن پروژه لوله‌گذاری هدایت آب‌های سطحی و همچنین توسعه شبکه آبرسانی از سد درودزن، حدفاصل دروازه قرآن تا تقاطع چهل مقام و بلوار هفت‌تنان برای مدت ۱۵ روز مسدود شد.

براساس اعلام دستگاه‌های ذیربط، برای جلوگیری از بروز اخلال در تردد خودروهای ورودی به شیراز، محور بلوار آیت‌الله ربانی، میدان ابوالکلام، به عنوان مسیر جایگزین پیش‌بینی شده است.

تردد در

خودروهایی که از مسیر بزرگراه امام رضا(ع) قصد ورود به شیراز را دارند، می‌توانند از محور کمربندی اکبرآباد برای تردد استفاده کنند و خودروهایی که قصد ورود به این مسیر بزرگراهی به سمت مرودشت و اصفهان را دارند نیز امکان تردد از محور جاده کمربندی شرقی شیراز را خواهند داشت.

اجرای عملیات لوله‌گذاری انتقال آب‌های سطحی از مسیر دروازه قرآن به رودخانه خشک، با هدف پیشگیری از بروز حوادث ناشی از بارندگی‌های شدید و سیلابی نظیر آنچه در فروردین ۹۸ رخ داد، طراحی و اجرایی شده است.

از طرفی همزمان با آن، عملیات توسعه شبکه آبرسانی از سد درودزن به شیراز، با هدف افزایش کمی و کیفی تامین آب شرب شهروندان این کلانشهر، اجرایی شده است.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان