کد خبر: ۱۶۰۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۴ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

جذب دو هزار حامی جدید ایتام در فارس

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد فارس گفت: جذب حامیان نیکوکار از طریق ۶۰ پایگاه ثابت و سیار در استان انجام شده است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، یوسف علوی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد فارس با بیان اینکه حامیان جدید از ۳۳۴۸ فرزند معنوی در فارس حمایت می‌کنند، گفت: "پویش محرم" بعد از پویش‌های "عید نوروز" و "به عشق علی" مربوط به ایام عید غدیر، سومین پویشی است که به صورت سراسری در کشور ویژه جذب حامی کودکان ایتام و محسنین، اجرا می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد فارس با یادآوری اینکه حامیان جدید جذب شده در همین مدت کوتاه ۴۰ میلیون تومان واریزی برای فرزندان تحت پوشش خود داشته‌اند، گفت: جذب حامیان نیکوکار از طریق ۶۰ پایگاه ثابت و سیار در استان انجام شده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طرح اطعام و احسان حسینی هم از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر برای توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی بین نیازمندان کمیته امداد سراسر کشور اجرایی شده است.

علوی در خصوص اجرای این طرح و میزان کمک‌های خیران استان فارس گفت: در اجرای طرح اطعام حسینی ۱۶۱ آشپزخانه امداد، مراکز نیکوکاری و خیریه‌های استان برپا شده است.

جذب دو هزار حامی جدید ایتام در فارس

معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون ۱۸۸ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم و تعداد ۲۱۲۰ بسته سبد غذایی جمعاً به ارزش ۱۸۰ میلیون ریال به همت خیران استان طبخ و بین نیازمندان توزیع شده است.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان