کد خبر: ۱۶۰۱۸۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۴ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۲

سهم فارس از سفر اول دولت ناچیز بود

نماینده مردم شهرستانهای شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: این تفکر که اگر کار را به بخش خصوصی واگذار کنیم، جای دولت تنگ می شود، اشتباه است.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توزیع اعتبارات فرمانداری شیراز با تاکید بر حمایت از بخش خصوصی اظهار داشت: بخش خصوصی جای دولت را تنگ نمی‌کند و اتفاقاً عقب‌ماندگی‌های دولت را جبران خواهد کرد.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی با تنگ‌نظری مانع از واگذاری کارها به بخش خصوصی می‌شوند و یا مدام مانع‌تراشی می‌کنند که این اشتباه بزرگی است.

وی با تاکید بر جذب حداکثری اعتبارات خاطرنشان کرد: از مدیران شهرستان انتظار می‌رود همین اعتبارات اندک را جذب کنند و اگر مدیری نتواند موفق عمل کند، نهایت اجحاف را در حق مردم شهرستان انجام داده است.

نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادام هتصریح کرد: مدیران شهرستان در جذب اعتبارات تنها نگاهشان به داخل نباشد بلکه برای جذب اعتبار از مرکز و  وزارت‌خانه‌ها نیز چانه‌زنی کنند.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مجموع اعتبارات شهرستان نیز گفت: امروز یک پروژه کلان چندین هزار میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد که مفهوم این مسأله این است که با اعتبار صرف دولتی نمی‌توان هیچ پروژه کلانی را انجام داد لذا باید ظرفیت‌های بخش خصوصی را پای کار آورد.

عزیزی در پایان به سفر دوم هیات دولت به فارس نیز اشاره کرد و گفت: در سفر اول دولت بودجه قابل توجهی نصیب فارس نشد لذا سفر دوم را باید مغتنم شمرد و بیشترین تخصیص را باید دنبال کرد.

 انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۲
0
لطفاً شهرستان شدن صدرا را در دور بعدی سفر رییس جمهور مطالبه کنید
سعید
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۲
0
شاسی بلند سوار شو.
چه کار به بقیه کارا داری