کد خبر: ۱۶۰۲۹۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

نان کامل در ۳۰ نانوایی استان فارس تولید می‌شود

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: بیش از ۳۰ نانوایی در استان فارس اقدام به تولید «نان کامل» کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، مرتضی شریفی،  مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس  بیان کرد: تمام چرخه تولید نان باید به مستمر رصد شود تا نانی که به دست مردم می‌رسد دارای کیفیت و ویژگی‌های مورد نظر باشد.

شریفی با اشاره به اهمیت عرضه نان کامل در فارس اظهار کرد: یک بخشی از تولید نان کامل در دست نانوایان است که زحمت زیادی در این خصوص می‌کشند اما گسترش این کار نیازمند عوامل دیگری نیز است‌.

نان کامل در ۳۰ نانوایی استان فارس تولید می‌شود

وی با بیان اینکه باید هدف‌گذاری درستی در خصوص گسترش استفاده از نان کامل در استان داشته باشیم، ادامه داد: در این خصوص نیاز است تا نگرش افراد در خصوص نان کامل اصلاح شود و مردم نسبت به استفاده از نان‌هایی که سبوس بالایی دارند و به همین دلیل رنگ آن تیره‌تر است تشویق شوند.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس در پایان گفت: در حال حاضر ۳۰ نانوایی در حال پخت نان با آرد کامل بوده و در هر شهرستان برنامه‌ریزی جهت ایجاد حداقل یک نانوایی جهت پخت نان کامل صورت گرفته است.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
کارگر
Iran (Islamic Republic of)
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲
0
لطفا خبر را کامل بزارید - آدرس نانوایی ها را هم منتشر کنید. تشکر