کد خبر: ۱۶۰۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۲
در صحن علنی شورا صورت گرفت؛

حسینی رئیس شورای شهر شیراز شد/ ورود دو عضو جدید به شورا

ابراهیم کمالی و محمود صفایی به عنوان دو عضو جدید شورا و ابراهیم حسینی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز انتخاب شدند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، در پی احضار و بازداشت دو تن از اعضای شورای شهر شیراز در ماه‌های گذشته، هفته پیش با دریافت کیفرخواست، این دو عضو شورا به دستور قضایی از حضور در صحن علنی منع شدند.

با توجه به پیش رو بودن انتخاب رئیس و هیئت رئیسه شورا مقرر گردید تا تعیین تکلیف این دو عضو دو تن از اعضای علی البدل وارد شورا شوند.

امروز ۱۲ مرداد ماه در جلسه فوق‌العاده شورا که به این منظور برگزار شد، ابراهیم کمالی و محمود صفایی به عنوان دو عضو شورا به ترکیب اعضای اصلی اضافه شدند؛ البته شورا به منظور موقت بودن این انتخاب، فعلا از واگذاری مسئولیت‌های اصلی به این دو عضو جدید خودداری کردند.

لازم به ذکر است که جلسه قبل شورا که روز یکشنبه ۸ مرداد ماه برگزار شد به دلیل حد نصاب نرسیدن اعضا برای انتخاب هیئت رئیسه منوط به انتخاب این دو عضو گردید.

سید ابراهیم حسینی رئیس شورای شهر شیراز شد

در ادامه سید ابراهیم حسینی تنها کاندیدای ریاست شورای شهر شیراز بود که با دوازده رأی توانست  ریاست شورای شهر را بر عهده بگیرد.

ترکیب اعضاء هیئت رئیسه شورا

محمد تقی تذروی تنها کاندیدای نائب رئیسی شورای شهر شیراز بود که با ۱۳ رای برای سال سوم نائب رئیس شورای شهر شیراز باقی ماند.

افسانه خواست‌خدایی نیز تنها کاندیدای منشی اول برای سال سوم نیز به این سمت برگزیده شد.

سید مریم حسینی کاندیدای عضو هیأت رئیسه، با ۱۰ رأی موافق مقابل سه رأی سفید به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز معرفی شد.

همچنین علیرضا اسکندری کاندیدای منشی دومی شورا، در پایان رأی گیری با ۱۱ رأی و دو رأی سفید به عنوان منشی دوم شورای شهر شیراز معرفی شد.

در ادامه کیانی رحیمی نیز که تنها کاندیدای خزانه‌داری بود با ۱۱ رأی موافق و دو رأی سفید عهده‌دار این سمت شد.


انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان