کد خبر: ۱۶۰۳۲۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۸ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

هجرت ۴۵۰۰ دانشجوی جهادگر فارس به مناطق کم برخوردار

مسئول بسیج دانشجویی فارس گفت: ۴۵۰۰ دانشجوی جهادگر فارس برای خدمت رسانی به مناطق کم‌برخوردار، تابستان امسال عازم این مناطق می‌شوند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سعید یوسفی مسئول بسیج دانشجویی فارس در بازدید از اردوهای جهادی دانشجویی استان فارس که در قالب قرارگاه عهد خدمت در حال برگزاری است، اظهار داشت: به همت مدیریت عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان فارس بسترسازی‌های لازم برای حضور دانشجویان در مناطق کم برخوردار در قالب قرارگاه عهد خدمت صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی دانشجویی استان فارس از تیرماه سال جاری تا پایان شهریورماه برگزار می شود، افزود: در این بازه زمانی ۴هزار و ۵۰۰ دانشجوی بسیجی جهادگر از استان فارس در قالب قرارگاه عهد خدمت دانشجویی به مناطق کم برخوردار برای خدمت رسانی به مردم این مناطق اعزام می شوند.

هجرت ۴۵۰۰ دانشجوی جهادگر فارس به مناطق کم برخوردار

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اضافه کرد: اردوهای جهادی دانشجویی استان فارس در عرصه های فرهنگی، عمرانی، تربیت و آموزش، دامپزشکی، بهداشتی و درمانی، سلامت، کشاورزی، شاداب سازی مدارس و... برگزار می شود.

یوسفی تصریح کرد: دانشجویان متعهد بسیجی دانشگاه های استان فارس با الگوپذیری از جهادگران بعد از انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، با هدف خودسازی و خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار، حرکت خودجوش و مقدسی را با هجرت به این مناطق در قالب اردوهای جهادی آغاز کرده اند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان