کد خبر: ۱۶۰۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۳ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۲

پویش «رواق کتاب» ویژه مساجد در فارس راه‌اندازی شد

پویش «رواق کتاب، طرح معرفی کتاب در مساجد استان فارس» در ایام محرم و صفر برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، در ادامه برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان در ایام تابستان ۱۴۰۲ و هزمان با ایام محرم و صفر، پویش «رواق کتاب» طرح معرفی کتاب در مساجد فارس، با هدف همکاری هرچه بیشتر کتابخانه‌های عمومی و مساجد برگزار می‌شود.

پویش رواق کتاب در سه رده سنی، کودک (۷ تا ۱۲)، نوجوان (۱۲ تا ۱۸) و جوان و بزرگسال (۱۸ سال به بالا) برگزار می‌شود و آخرین مهلت شرکت در این مسابقه ۱۵شهریورماه و همزمان با اربعین حسینی خواهد بود.

علاقه‌مندان باید کتاب مورد علاقه خود را از نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی استان به امانت گرفته و با معرفی کتاب در بین نمازگزاران مسجد، تهیه ویدئو از معرفی کتاب و ارسال آثار به سامانه جشنواره، در پویش «رواق کتاب» شرکت کنند.

پویش «رواق کتاب» ویژه مساجد در فارس

شرکت در جشنواره از طریق سامانه مسابقات الکترونیکی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به آدرس samakpl.ir است و شرکت کنندگان می بایست پس از ثبت نام در سامانه با ورود به بخش شرکت در مسابقه، آثار خود را بارگزاری نمایند.

گفتنی است این طرح با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی فارس، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و مرکز رسیدگی به امور مساجد استان فارس برنامه ریزی شده است و به برگزیدگان این پویش بیش از 30 جایزه ارزنده تعلق خواهد گرفت.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان