کد خبر: ۱۶۰۳۶۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲:۰۳ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۲
رویکرد یکسال آینده شورای شهر شیراز؛

تمرکز بر نظارت و پیگیری مشکلات مردم

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تمرکز بر نظارت و پیگیری رویکرد یک‌سال آینده شورا نوید دهنده روزهای خوب برای مردم است.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه» ،سید ابراهیم حسینی رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در اولین نطق پیش از دستور خود در یکصد و بیست و چهارمین جلسه علنی شورا بعنوان رئیس سال سوم پارلمان شهری با اشاره به یادروز مناسبت‌های مذهبی ازجمله حرکت اسرای کربلا از کوفه به شام،سالگرد شهادت خلبان بابایی و گرامیداشت شهدای مدافع حرم گفت: هدف مشترک تمام این مناست‌ها سر سپردگی به اندیشه ولایت در اوج مظلومیت است. 

اصحاب رسانه دلسوزان بلند اندیشه جامعه در ابعاد مختلف 

حسینی با اشاره به روز۱۷ مرداد ماه رور خبرنگار ، اصحاب رسانه را بهترین و شایسته‌ترین بازماندگان حادثه کربلا عنوان کرد و گفت :اگر فرهیختگان عرصه علم و اطلاع رسانی نباشند روشن است چه بر سر جامعه می‌آید و اصحاب رسانه چشمان تیز بین جامعه و عناصر فرهنگی و دلسوزان بلند اندیشه جامعه در ابعاد مختلف هستند .

 رئیس جدید شورای اسلامی شهر شیراز ضمن تقدیر از هیئت رئیسه در دو سال نخست عمر شورای شهر گفت : از اعتماد اعضای شورا برای سپردن مسئولیت ریاست تقدیر نموده و اظهار امیدواری کرد در مسیر اهداف بلند مدت این اجتماع و همدلی در شورا و اهداف مقدس شورا گام برداشته شود.


تمرکز بر نظارت و پیگیری مشکلات مردم است

 تغییری رو برنامه‌ها و فعالیت‌های کلان رخ نداده است

 حسینی با بیان اینکه انتخابات هئیت رییسه شورا رویکرد هرساله شوراها است و نتیجه آن بر برنامه‌های و فعالیت کلان شهر تاثیر ندارد عنوان کرد: شورای شهر شیراز بعنوان مجموعه همراه و همدل مسیر خود را درجهت عمران و آبادانی و پیشرفت این شهر مقدس با قدرت ادامه خواهد داد و با لطف خدا روزبه روز بر این دوستی و مودت و همراهی و هم افزایی افزوده خواهد شد.

 شهردار شیراز مورد اعتماد و حمایت شورا است

رئیس شورای ششم  تصریح کرد: شهردار شیراز با تلاش‌های شبانه روزی خود روح نشاط و امید را در سطح جامعه افزایش می‌دهند. 

 حسینی اظهار امیدواری کرد :فراموش نکنیم چهار برابر شدن بودجه سالانه شهرداری در یک ‌دوره دو ساله، تحقق وتدوین برنامه میان مدت پنج‌ساله قابل دفاع و پیگیری ۴۴۸ لایحه طرح و تلاش برای اجرای آن ،پیگیری اجرای چند هزار پروژه کوچک و بزرگ ،عنایت ویژه به مناطق محروم با محوریت سومین حرم اهل بیت(ع) و زمینه سازی جذب ۱۵هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در این شورا و توسط کارکنان این دوره شهرداری همگی در دو سال اول شورا و شهرداری رقم خورده است. 

رئیس شورا به مردم شریف شیراز نوید داد :در نیمه دوم سال۱۴۰۲و سال ۱۴۰۳شاهد آثار عینی و عملی برنامه ریزی و به ثمر نشستن اندیشه بسیجی و انقلابی اعضای شورای ششم و شهردار عملگرا  در صحنه خواهیم بود. 

حسینی با اشاره به اینکه برادری‌ها منافاتی با نظارت‌ها ندارد تاکید کرد :همراهی ،همدلی ،دوستی و برادری رمز موفقیت‌های بزرگ است اما منافاتی با نظارت کنترل و پیگیری و ارزیابی ندارد هر چی دوستی و همدلی بیشتر ارزیابی و پیگیری و دقت عمل عمیق تر است.

 حسینی در پایان تاکید کرد: . شورای اسلامی ششم در دو سال اول بیشتر به برنامه‌ریزی و ایجاد زیرساخت‌ها و مصوبات گسترده پرداخت است و اکنون بنا است در فضای صمیمانه تمام توان خود را در نیمه دوم دوره فعالیت خود بر وظیفه نظارتی متمرکز کند و آثار و برکات شورای ششم و پرنسل خودم شهرداری را به پیشگاه مردم شریف شهر شیراز عرضه نماید و در این مسیر از تمام اقشار جامعه بخصوص نخبگان و اصحاب رسانه انتظار همراهی و همکاری داریم.

انتهای پیام/224224
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
محمد
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۲
0
خوب است آقای حسینی بگوید چگونه به صندلی ریاست شورا رسید؟ با رئیس قبلی چکار کرد؟