کد خبر: ۱۶۰۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

حل مشکلات بنگاه‌های تولیدی در جهت تحقق شعار سال و کمک به دولت دنبال می‌شود

رئیس قوه قضائیه در بدو ورود به شیراز، گفت: حل مسائل مرتبط با بنگاه‌های تولیدی فارس در جهت تحقق شعار سال و کمک به دولت، از اهداف سفر به این استان است.
به گزرش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»،حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای دوشنبه در بدو ورود به شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: گزارش‌هایی پیرامون بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی فارس به دولت ارائه شد و دولت نیز موضوع را اجابت کرد و هیئت‌هایی را طی مدت اخیر به‌منظور رفع موانع تولیدی به این استان اعزام کرد.

رئیس دستگاه قضا، گفت: در جریان سفر امروز به فارس تلاش خواهیم کرد مسائل مربوط به حوزه ثبت‌اسناد استان را مرتفع کرده و همچنین در جهت مسائل محیط زیستی استان نیز آن مقدار که دستگاه قضایی می‌تواند کمک‌رسان باشد به موضوعات ورود پیدا کند.

وی که در بدو ورود به استان فارس و فرودگاه شیراز از سوی مقامات این استان از جمله نماینده ولی‌فقیه و استاندار فارس مورد استقبال قرار گرفت، گفت: فارس مهد ادبیات و شعر و مفتخر به وجود مضجع مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) است.

محسنی اژه‌ای اظهار کرد: در جریان سفر امروز به فارس، تمهید مقدمات برای رفع آن دسته از مسائل حقوقی و قضایی به‌ویژه در حوزه اطاله دادرسی‌ها و رسیدگی به پرونده‌هایی که دارای شاکیان زیاد هستند، مدنظر خواهد بود.

در بدو ورود حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای، فرزند شهید مدافع حرم «شجاعت علمداری» به نمایندگی‌ از خانواده معظم شهدا و مردم استان فارس، مقدم رییس قوه قضاییه و هیات همراه را گرامی‌ داشت.


انتهای پیام/

منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان