کد خبر: ۱۶۰۳۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۷ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

خبرنگاران قضات مستقلِ عادل و ضامن سلامت لبخندها و اشک های مردمند

استاندار فارس گفت: خبرنگاران قضاتِ مستقلِ عادلی هستند که با انتقال صحیح خبرها، ضامنِ سلامتِ لبخندها و اشک‌های مردمند.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، محمدهادی ایمانیه در پیامی به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار افزود: آنان کلام الهی "یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ" را سرلوحه رفتارِ حرفه‌ای خویش قرار داده و در این راه از سرزنش ملامتگران هراسی به دل راه نمی‌دهند.

 در ادامه پیام استاندار فارس آمده است: 

عیارسنجی ضعف‌ها و قوت‌ها به مدد انصاف و ریشه‌یابی نابسامانی‌ها به‌قصد اصلاح و به‌دوراز تخریب و غرض‌ورزی، از جمله اموری است که جز با تلاش صادقانه اصحاب رسانه میسر نخواهد شد.

 این پیام در ادامه افزود: ۱۷ مردادماه فرصتی است برای تقدیم سپاس از تلاش‌های خبرنگاران و عکاسان عزیزی که از پنهان‌ترین زوایای رخدادها تا عمق خواسته‌های ملت را از پشت لنز دوربین یا کُنه کلماتِ مسطور به پرده می‌کشند تا عملکردها را به بوته نقد گذارند و با پیگیری مجدّانه، روزگار را گامی به شادمانیِ مردمان نزدیک‌تر کنند.

 در پیام استاندار فارس آمده است: بهترین سپاس‌ها تقدیم روایتگران لحظه‌های تاریخ، پاسدارانِ حریمِ قلم و کاتبان فریاد حق و عدالت، آنان که درد را می‌فهمند و انعکاس آن را، وظیفه انکارنشدنی خویش می‌دانند.

 هفدهم مردادماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان در تقویم رسمی به‌عنوان روز خبرنگار نام‌گذاری شده است.

خبرنگاران قضات مستقلِ عادل و ضامن سلامت لبخندها و اشک های مردمند

انتهای پیام/

منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان