کد خبر: ۱۶۰۳۸۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
رئیس ستاد انتخابات استان فارس خبر داد:

پیش ثبت‌نام ۱۱۱ نفر داوطلب مجلس شورای اسلامی

رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: در روز اول انجام پیش ثبت نام از متقاضیان داوطلبی مجلس شورای اسلامی در استان فارس ۱۱۱ نفر در سامانه وزارت کشور نام‌نویسی کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، اسماعیل قزل سفلی،رئیس ستاد انتخابات استان فارس با بیان این خبر عنوان کرد: از این تعداد ۹۷ نفر مرد و ۱۴ نفر زن هستند.
قزل سفلی همچنین یادآور شد : حوزه انتخابیه شیراز و زرقان با ثبت نام ۳۹ نفر بیشترین تعداد پیش ثبت نام را در میان ۱۵ حوزه انتخابیه استان فارس در روز اول داشته است.

وی همچنین تاکید کرد: متقاضیانی که ثبت نام اولیه خود را به پایان رسانده‌اند منتظر دریافت کد رهگیری پس از بررسی مدارک باشند.

قزل‌سفلی یاد آور شد: کد رهگیری پس از آن صادر خواهد شد که دستگاه‌های ۶ گانه بررسی کننده، مدارک ارائه شده را مورد تایید قرار دهند. آمار متقاضیان داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت روزانه پس از ساعت ۱۸، توسط وزارت کشور گردآوری می‌شود و به تفکیک شهر، جنسیت و سایر موارد در دسترس استان ها قرار می‌گیرد که به اطلاع مردم شریف خواهد رسید.

ثبت‌نام ۱۱۱ نفر در نخستین روز از پیش ثبت نام متقاضیان داوطلبی مجلس شورای اسلامی

رئیس ستاد انتخابات استان فارس در پایان تاکید کرد: پیش ثبت نام از متقاضیان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح امروز (دوشنبه) آغاز شد و داوطلبان می توانند برای ثبت نام به سامانه‌ای که وزارت کشور به نشانی https://keshvar.moi.ir که به همین منظور طراحی شده است، مراجعه و مدارک درخواستی را بارگذاری نمایند.

وی افزود : بر اساس قانون جدید انتخابات، «پیش ثبت نام» از متقاضیان نمایندگی مجلس شورای اسلامی تا ۲۲ مرداد ماه ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان
نظرات بینندگان
محمد
Iran (Islamic Republic of)
سه‌شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
0
مجلس جای سیاستمداران کهنه کار است
اما
دوستان شریان که با اسم جدید آمده اند بگویند با اسم قبلی و دوره فعلی چه کارهایی انجام داده اند
اینکه اسمشان را عوض کنند فایده ای ندارد
از طرفی کاری نکنند که دستمایه دشمن برای تحریک گروهی از مردم بشود
به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد مشارکت حد اکثری
توجه کنند