کد خبر: ۱۶۰۳۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۸ - ۱۷ مرداد ۱۴۰۲

خدمت رسانی به بیش از ۴۲ هزار مصدوم در بیمارستان امتیاز شیراز

رئیس بیمارستان حاج محمداسماعیل امتیاز خدمت رسانی به این بیماران را همراه با انجام ۱۱ هزار و ۱۲۴ عمل جراحی عنوان کرد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، بهزاد موذنی، رئیس بیمارستان حاج محمداسماعیل امتیاز با بیان اینکه این بیمارستان به عنوان مجهزترین مرکز ترومای جنوب کشور شناخته شده است، افزود: در سال گذشته، ۴۲ هزار و ۴۱۲ هزار مصدوم در این مرکز پذیرش شدند و خدمات تخصصی و فوق تخصصی لازم را دریافت کردند.

رئیس بیمارستان حاج محمداسماعیل امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی، خدمت رسانی به این بیماران را همراه با انجام ۱۱ هزار و ۱۲۴ عمل جراحی عنوان کرد.

وی خدمت رسانی به ۱۵ هزار و ۷۶۹ مصدوم و انجام سه هزار و ۴۸۸ عمل جراحی در چهار ماه نخست امسال را از دیگر خدمات این مرکز درمانی عنوان کرد.

 موذنی با اشاره به فعالیت بخش‌های احیاء و اسکرین، ارتوپدی، سونوگرافی، اتفاقات و فوریت‌های جراحی، آزمایشگاه، رادیولوژی، مراقبت‌های ویژه، سی تی اسکن، اتاق عمل، فیزیوتراپی و درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی در این مرکز درمانی گفت: همچنین متخصصانی از گروه‌های مختلف پزشکی مانند جراحی عمومی، جراحی ستون فقرات، ارتوپدی، کلیه و مجاری ادراری، نوروسرجری، توانبخشی و طب فیزیکی، طب اورژانس، داخلی، بیهوشی، چشم، جراحی پلاستیک، جراحی فک و صورت، قلب و عروق، نورولوژی، پزشکی قانونی و پزشک عمومی، در نوبت‌های کاری مختلف، در بیمارستان حاج محمداسماعیل امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی در حال ارایه خدمات به مراجعان هستند.

خدمت رسانی به بیش از ۴۲ هزار مصدوم در بیمارستان امتیاز شیراز
درمانگاه این مرکز درمانی نیز از جمله مراکز پرمراجعه در شیراز محسوب می‌شود که با دارا بودن اساتیدی در رشته‌های مختلف پزشکی مانند ارتوپدی، جراحی عمومی، توانبخشی، جراحی مغز و اعصاب، پلاستیک، فک و صورت، طب اورژانس، به بیماران سرپایی در نوبت صبح و عصر خدمات ارایه می‌دهد.

وی همچنین فعالیت کلینیک زخم در این مرکز درمانی را از جمله خدمات راه اندازی شده در سال‌های اخیر با هدف توسعه خدمات بیمارستان حاج محمد اسماعیل امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی عنوان کرد.

بیمارستان حاج محمد اسماعیل امتیاز و فوریت‌های جراحی شهید رجایی شیراز به عنوان مجهزترین مرکز ترومای جنوب کشور، علاوه بر استان فارس، به بیماران و مراجعانی از استان‌های همجوار نیز خدمات درمانی سرپایی و بستری ارایه می‌دهد.تروما در بیمارانی رخ می‌دهد که فرد در سانحه‌ای مانند تصادف رانندگی، سقوط از ارتفاع، ضرب و جرح، تیرخوردگی و موارد مشابه، دچار آسیب شده باشد.

انتهای پیام/نظرات بینندگان