کد خبر: ۱۶۰۳۹۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۷ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۲

خبرنگاران نقدهای کارشناسانه با پیشنهاد ارائه دهند

استاندار فارس با اشاره به نقش مهم اهالی رسانه در امیدآفرینی و مطالبه‌گری گفت: انتظار می‌رود خبرنگاران برای بهبود شرایط، نقدهای منصفانه و کارشناسانه همراه با پیشنهاد ارایه دهند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،محمد هادی ایمانیه، سه شنبه شب در آیین بزرگداشت روز خبرنگار در شیراز، با گرامیداشت یاد شهدای عرصه خبر به ویژه شهید محمود صارمی رییس دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزار شریف افغانستان افزود: خبرنگاران استان با هم اندیشی با یکدیگر، شاخص های اثرگذار را استخراج کنند بنویسند و بر اساس آن به عملکرد مدیران نمره دهند تا مشخص شود که کدام مدیر پاسخگو است، در جهت حل مشکلات مردم تلاش می کند و آمار صحیح ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: رسالت رسانه ها ایجاد امید برای مردم و در کنار آن مطالبه‌گری از مدیران است تا مسئولان را وادار به حضور در صحنه و عمل به وظایف خود کنند.

استاندار فارس اظهار کرد: امید آفرینی برای جامعه و در بین مردم و مطالبه گیری از مدیران کمک می‌کند که روحیه نشاط و پویایی در مردم به ویژه جوانان و نوجوانان افزایش یابد.

وی با قدردانی از تلاش‌های یک سال گذشته خبرنگاران استان فارس گفت: از خبرنگاران استان انتظار داریم که با توجه به عشقی که به کشور و اعتقادات خود دارند، با وجود همه کمبودها و کاستی‌ها، همچنان محکم در صحنه باشند و ما نیز امیدواریم بتوانیم در حد توان در کنار خبرنگاران باشیم.

ایمانیه افزود: از تمامی امکانات و ظرفیت ها برای حل مشکلات خبرنگاران در زمینه امنیت شغلی، بیمه و مسکن و بهبود معیشت این قشر کوشا و سخت کوش استفاده خواهیم کرد.

هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان در تقویم رسمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

انتهای پیام/224224

برچسب ها: شیراز ، فارس ، شیرازه
نظرات بینندگان