کد خبر: ۱۶۰۳۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۲
سرپرست اداره سیاسی استانداری فارس:

صندلی مسئولیت جایگاه پاسخگویی است

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس گفت: صندلی مسئولیت در واقع جایگاه و صندلی داغ پاسخگویی به مردم است نه محل ریاست.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،محمدرضایی سه‌شنبه ۱۷ مرداد در مراسم معارفه فرماندار شهرستان بیضاء، گفت: صندلی مسئولیت، محل ریاست نیست، مسئول باید پاسخگوی مردم باشد، اگر فرصتی برای خدمت پیش می‌آید باید از این موقعیت نهایت استفاده را برای خدمت به مردم در راستای نظام دینی و مملکت اسلامی ببریم.

وی به قسمتی از وصیت نامه شهید نادری اشاره و اضافه کرد: جوانان دیروز ما جوانانی با امید و آرزوهای بی شماری بودند که شرینی های دنیا همچنان که برای ما شیرین است برای آنها هم شیرین بود؛ آنان هم مانند دیگران دارای خانواده و تعلقات دنیوی بودند، اما از همه این‌ها به عشق نظام، اسلام، ولایت و این مردم گذشتند و جان خود را که شیرین‌ترین دارایی انسان است را پیشکش اسلام و مردم عزیزمان کردند.

سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس اضافه کرد: امروزه مسسئولین بایست به حرمت خون پاک و مقدس شهدا خدمت صادقانه به مردم را بیشتر گذشته محور کار خود قرار دهند؛ چرا که هم باید به مردم و هم به خون شهدا جوابگو و پاسخ دهنده باشیم.

رضایی با اشاره به بایدها و شاخصه‌های یک مدیر گفت: فردی که در نظام اسلامی مسئولیت می‌پذیرد باید دارای شاخصه‌های فساد ستیزی، مردم داری و در راس آن مردم محوری، مدیریت جهادی، روحیه حزب‌اللهی و بسیجی، تقویت جبهه انقلاب و همچنین اخلاق خوب با مردم را مدنظر قرار دهد تا شاهد رونق و خیر و برکت دنیوی و اخروی در کار و زندگی خود باشد.

او همچنین، درپیش بودن انتخابات و لزوم توجه به چهار راهبرد مقام معظم رهبری در برپایی آن اشاره و اضافه کرد: از تمام بلندگوهای در اختیار برای ترغیب همه جریان‌های سیاسی در راستای حضور فعال در انتخابات استفاده شود تا انتخاباتی پرشور همراه باسلامت، امنیت، رقابت و مشارکت حداکثری در ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ را شاهد باشیم.

رضایی با اشاره به لزوم انجام مرحله پیش‌ثبت‌نام برای متقاضیان کاندیدایی مجلس شورای اسلامی، گفت: کسانی که در پیش ثبت‌نام شرکت نکنند، فرصت حضور در انتخابات را از دست خواهند داد؛ تنها کسانی در مرحله بعدی ثبت‌نام که در فرمانداری‌ها انجام می‌شود، امکان حضور خواهند داشت که این مرحله را گذرانده باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها: شیراز ، فارس
نظرات بینندگان