کد خبر: ۱۶۰۳۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - ۱۸ مرداد ۱۴۰۲
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس تاکید کرد:

اجرای فعالیت فرهنگی مبتنی بر اندیشه‌های امامین انقلاب

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس بر ضرورت اجرای فعالیت فرهنگی مبتنی بر اندیشه امامین انقلاب اسلامی تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، سجاد صدیقی مسئول مرکز بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور  امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس با تاکید بر استفاده دانشجویان از ظرفیت‌های خود در زمینه نیازهای دینی، فرهنگی و علمی کشور اظهار داشت: دانشجو معلمان با شناخت دقیق از فضای کنونی در عرصه علم و فناوری به زمینه‌های مختلف توجه کنند.

وی، تأمین و تربیت معلمان، مدیران، مربیان، كاركنان و پژوهشگران مؤمن و متعهد، معتقد به مبانی دینی و  ارزش‌های اسلامی و انقلابی، دارای فضائل اخلاقی و  ارزش‌های والای انسانی، كارآمد و توانمند در تراز جمهوری اسلامی را از اهداف دانشگاه فرهنگیان برشمرد و افزود: دانشجو معلمان به دنبال تحول در امر تعلیم و تربیت و رساندن کشور به توسعه پایدار و همه جانبه باشند. 

در ادامه این مراسم سعید یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید بر اجرای  فعالیت فرهنگی مبتنی بر اندیشه‌های امامین انقلاب و تربیت معلم جوان انقلابی گفت: دانشجویان با مبانی اندیشه ناب اسلامی و راه و اندیشه امامین انقلاب اسلامی آشنا شوند.

اجرای فعالیت فرهنگی مبتنی بر اندیشه‌های امامین انقلاب

وی تصریح کرد: نقشه راه علمی و عملیاتی برای فعالیت‌های سالیانه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس تدوین شود. 

در این مراسم علیرضا ایزدی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس معرفی و از زحمات مهران ذوالفقاری مسئول پیشین این تشکل تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/224224
نظرات بینندگان