کد خبر: ۱۶۰۴۱۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۲ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۲

اهدا ۳۲ سری جهیزیه به نوعروسان لارستانی

به همت خیرین و نیک‌اندیشان ۳۲ سری جهیزیه به نوعروسان در لارستان اهدا شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، مراسم اهداء ۳۲ سری جهیزیه در کمیته امداد لارستان با حضور معاون امنیتی و سیاسی فرمانداری لارستان، نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج لارستان، روسای بهزیستی، بنیاد شهید، کمیته امداد لارستان، مسئولین بسیج سازندگی و بسیج ادارات اقای پیرمراد و جمعی از خیرین در محل کمیته امداد امام خمینی لارستان برگزار شد.

در این آیین رئیس کمیته امداد لارستان با بیان اینکه اولین سری توزیع جهیزیه در سال ۱۴۰۲ است، اظهار داشت: این ۳۲ سری جهیزیه شامل؛ پنج قلم از لوازم ضروری منزل از جمله یخچال، لباسشویی اتومات، تلویزیون ال سی دی، جارو برقی و چراغ گاز پنج شعله طرح فر است.

هوشنگ دلاور ارزش هر سری جهیزیه را بیش از ۴۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: این اقلام به صورت عمده و به قیمت کارخانه خریداری شده که به صورت صد در صد اهدایی و بدون پرداخت هیچ هزینه از طرف نوعروس به آنها اهدا می شود.

وی تصریح کرد: اتفاق خوبی که توسط یکی از خیرین رقم خورده، در این سری اهدا جهیزیه، یکی از حجاج خرج ولیمه سفر حج خود را صرف خرید هفت تخته فرش، به ارزش ۳۰ میلیون تومان کرده است که این فرش ها نیز امروز در کنار اقلام اهدایی به هفت نوعروس که یتیم هستند علاوه بر جهیزیه اهدا شد.

اهدا ۳۲ سری جهیزیه به نوعروسان لارستانی

انتهای پیام/
نظرات بینندگان