کد خبر: ۱۶۰۴۴۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

آمادگی شهرداری شیراز برای عرضه مستقیم محصولات مازاد تولید

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز بیان کرد: ما آمادگی داریم مکانی اختصاصی در میدان مرکزی میوه و تره‌بار، برای بارانداز و عرضه مستقیم محصولات مشخص شده، در اختیار تولیدکنندگان و کشاورزان قرار دهیم.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، پژمان شفیعی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز اظهار کرد: شهرداری این کلان‌شهر براساس اختیارات و وظایف قانونی خود در شرایط مختلف با دستگاه‌های متولی در اجرای طرح‌های حمایتی و تنظیم بازار همکاری کرده است.

به گفته وی؛ ۱۴ غرفه از سوی شهرداری برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در اختیار مدیریت تعاون روستایی قرار گرفته است و در صورت نیاز و استقبال شهروندان، بازارچه‌های دیگر شهرداری به صورت موقت نیز آماده خدمات‌رسانی به شهروندان و حمایت از این طرح خواهند بود.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز با بیان اینکه قیمت محصولات پس از توافق با مدیریت تعاون روستایی و هماهنگی با دفتر اقتصادی استانداری فارس اعلام می‌شود، تصریح کرد: نرخ اقلام با بررسی کارشناسی و کشف قیمت در کمیته نرخ.گذاری متشکل از سازمان جهاد کشاورزی، استانداری و شهرداری مصوب و اعلام خواهد شد.

شفیعی افزود: ناظران شهرداری و سایر دستگاه‌های متولی تا پایان بازه زمانی طرح بر فروش محصولات با قیمت مصوب به طور مستمر نظارت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه فرآیند واگذاری غرفه‌ها با تأیید مدیریت تعاون روستایی صورت می‌گیرد، بیان کرد: ما آمادگی داریم مکانی اختصاصی در میدان مرکزی میوه و تره‌بار، برای بارانداز و عرضه مستقیم محصولات مشخص شده، در اختیار تولیدکنندگان و کشاورزان قرار دهیم.

آمادگی شهرداری شیراز برای عرضه مستقیم محصولات مازاد تولید
شفیعی با بیان اینکه ۱۴ غرفه در نقاط مختلف شهر برای دسترسی بهتر شهروندان پیش‌بینی شده است، خاطرنشان کرد : این غرفه‌ها در شهرک گلستان، بولوارهای نصر و رحمت (۲ نقطه)، اتحاد، مدرس، نواب صفوی و استقلال، خیابان‌های قصردشت، معالی‌آباد و شهرک رکن‌آباد برای خدمات‌دهی به شهروندان مشخص و در اختیار مدیریت تعاون روستایی فارس قرار گرفته است.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان