کد خبر: ۱۶۰۴۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۲
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شیراز:

دانشگاه شیراز به پنجره‌ ملی دولت هوشمند متصل شد

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شیراز گفت: پنجره واحد خدمات و پیشخوان الکترونیکی این دانشگاه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شد.
به گزارش خبرنگار گروه پایگاه تحلیلی خبری شیرازه ،علی حمزه مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شیراز یکشنبه ۲۲ مرداد در جمع خبرنگاران از متصل شدن دانشگاه شیراز به پنجره‌ ملی دولت هوشمند خبر داد و گفت: پس از اعلام مدیرکل دفتر آمار، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای اتصال دانشگاه‌های کشور به پنجره ملی دولت هوشمند، دانشگاه شیراز باتوجه‌به تجارب پیشین، آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم را انجام داده و از ۱۴ مردادماه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده است.

وی اظهار کرد: پنجره واحد خدمات، سامانه‌ای برای یکپارچگی خدمات و تسهیل دسترسی مخاطبان به خدمات است که می‌تواند در سطوح مختلف دولت، وزارتخانه، استان یا یک دستگاه اجرایی باشد.

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شیراز اظهار کرد: این سامانه درگاهی برای احراز هویت متمرکز تمام کاربران ایرانی و تسهیل خدمات دولت در حوزه‌های مختلف است.

حمزه گفت: به‌تناسب آن، سامانه پنجره واحد خدمات دانشگاهی کشور، درگاهی است برای ورود به خدمات حوزه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که این سامانه یک واسط برای اتصال تمام دانشگاه‌های کشور به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند است و دانشگاه شیراز از این طریق برای کاربران پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، قابل‌دسترس شده است.

انتهای پیام/
منبع: ایسنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان