کد خبر: ۱۶۰۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

تشکیل کارگروه نظارتی و حمایتی برای دو واحد تولیدی

پس از راه اندازی مجدد دو واحد تولیدی روغن نباتی نرگس شیراز و شرکت مخابرات راه دور (ITI) رئیس کل دادگستری فارس از تشکیل کارگروه نظارتی و حمایتی جهت بررسی دوره‌ای روند تولید در این واحد‌ها و رفع مشکلات پیش رو تا تثبیت و استقلال کامل کاری آنهاخبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، حجت‎الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس ضمن تأکید بر جدیت دستگاه قضایی در تثبیت فعالیت کارخانه‌های احیاء شده در جریان سفر رئیس قوه قضائیه به استان فارس گفت: این دو مجموعه تولیدی که پس از چندین سال شروع به فعالیت مجدد کردند؛ همچنان نیازمند مراقبت و حمایت مسئولان هستند.

وی با اشاره به اینکه دادگستری فارس به عنوان یکی از حامیان واحد‌های تولیدی، حمایت خود از دو واحد مخابرات راه دور شیراز و روغن نباتی را قطع نخواهد کرد گفت: برخی مشکلات این واحد‌های تولیدی پس از تکمیل همه خطوط تولید، پرداخت شدن همه دیون و بسته شدن کلیه پرونده‌های قضایی ممکن است و با تشکیل کارگروه نظارتی و حمایتی قضایی ضمن سرکشی مستمر، مشکلات پیش روی آنان پیگیری می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان فارس بیان کرد: در اولین جلسه کارگروه نظارتی و حمایتی مطالبات شرکت ITMC به عنوان خریدار شرکت مخابرات راه دور ایران و همچنین مطالبات شرکت خریدار از شرکت ایرانخودرو در دستور کار قرار گرفت.

تشکیل کارگروه نظارتی و حمایتی برای دو واحد تولیدی

 موسوی در خصوص کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز نیز عنوان کرد: موضوع خرید مواد اولیه تولید حلب روغن در این کارخانه نیز در دستور کار مذاکره با کارخانه فروشنده قرار گرفته و با همکاری حوزه ریاست قوه قضائیه حل و فصل نهایی تهیه مواد اولیه در ساخت حلب‌های مورد نیاز این کارخانه در حال انجام است.

گفتنی است خط تولید روغن‌های خانوار و روغن قنادی درشرکت روغن نباتی نرگس شیراز و سالن‌های مکانیک، خم و جوشکاری شرکت (ITI) در پی سفر رئیس قوه قضائیه راه اندازی شد.

انتهای پیام/


نظرات بینندگان