کد خبر: ۱۶۰۴۸۲
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۲
وزیر کشور:

ابعاد مختلف حادثه تروریستی شاهچراغ (ع) را بررسی خواهیم کرد

وزیر کشور، در جریان سفر به شیراز با اشاره به حادثه تروریستی شب گذشته حرم مطهر شاهچراغ (ع) گفت: در این سفر به بررسی ابعاد مختلف این حادثه تروریستی خواهیم پرداخت.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، احمد وحیدی، وزیر کشور در جریان سفر به شیراز افزود: در این حادثه تروریستی که در آن تعدادی از هموطنان و زائران حرم مطهر شاهچراغ (ع) مجروح و یک نفر شهید شدند از طرف دشمنان قسم خورده ما است و اینکه دشمنان ما تصور کنند با این حرکت‌های بزدلانه و آتش گشودن بر روی مردم می‌توانند امنیت و ثبات ما را به خطر بیاندازند اشتباه می‌کنند چرا که ملت ما استوار است.
 
وی، سکوت مجامع بین‌المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر را مروج اینگونه اعمال تروریستی دانست و گفت: سال گذشته نیز شاهد همین اتفاق در حرم مطهر بودیم که گروهی از عزیزان شهید شدند و تمام مجامع بین‌المللی و کشورهای مدعی حقوق بشر سکوت کردند و همین سکوت و حمایت‌های آنها مروج اینگونه اعمال تروریستی است.
 
وحیدی ادامه داد: منتظر خواهیم بود که ببینیم عکس‌العمل آنها در قبال این حادثه تروریستی چه خواهد بود که البته قابل پیش‌بینی است که همانند مرتبه قبل مُهر سکوت به این اقدام تروریستی بزنند و عکس‌العملی نشان ندهند.
 
وزیر کشور، عکس‌العمل نیروهای حفاظتی و امنیتی حرم مطهر در ابتدای وقوع حادثه تروریستی را به موقع توصیف کرد و افزود: هم‌اینک نیز کار در کنترل نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی است و بر اوضاوع مسلط هستند.

وی ادامه داد: کسانی که در این کار همکاری، مشارکت و پشتیبانی کردند به شدت به عقوبت خواهند رسید و دشمنان ملت رها نخواهند شد.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان