کد خبر: ۱۶۰۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۴ - ۲۳ مرداد ۱۴۰۲
وزیر کشور:

علاقه مردم به اسلام و نظام با حرکت‌های تروریستی کم نخواهد شد

وزیر کشور گفت: دنیا باید متوجه شود که این جریان‌های تروریستی معمولا با سکوت مجامع بین المللی و یک نوع از حمایت‌های از طرف آنان مواجه است که این موجب شرمساری ایشان است. آنان فکر می‌کنند که با این روش‌ها می‌توانند مردم ما را از عشق به اسلام باز دارند؛ غافل از این که علاقه مردم به اسلام و نظام با حرکت‌های تروریستی کم نخواهد شد.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری «شیرازه»، احمد وحیدی، وزیر کشور در ادامه سفر خود به شیراز که به منظور بررسی ابعاد حادثه تروریستی شب گذشته در حرم مطهر شاهچراغ (ع) انجام شد گفت: زائران ما صرفا به گناهِ عشق به اسلام عزیز و اهل بیت (ع) مورد حمله تروریست خبیث قرار می‌گیرند که این ادامه همان حرکتی است که در کشورهای غربی قرآن می سوزانند و به اسلام توهین می‌کنند.

وی، ضمن تسلیت این حادثه تلخ و تروریستی به همه هموطنان به ویژه مردم شیراز و خانواده شهید این حادثه ادامه داد: فرد تروریست هدایت شده از آن سوی مرزها در قالب یک شبکه اداره و هدایت شده و به قصد عمل تروریستی در حرم مطهر وارد صحنه می‌شود و اقدام به تیراندازی می‌کند که در این حادثه یک نفر شهید و تعدادی مجروح و مصدوم می‌شوند که حال یکی از مجروحان نیز چندان مساعد نیست.

وزیر کشور اظهار کرد: مردم در کنار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی عکس العمل خوبی نشان می‌دهند و با دستگیری این تروریست مانع از این می‌شوند که جنایت خود را ادامه دهد.

وحیدی گفت: دنیا باید متوجه شود که این جریان‌های تروریستی معمولا با سکوت مجامع بین المللی و یک نوع از حمایت‌های از طرف آنها مواجه است که این برای آنها موجب شرمساری است.

وی ادامه داد: آنها فکر می کنند که با این روش‌ها می‌توانند مردم ما را از عشق به اسلام باز دارند. 

وزیر کشور گفت: بر اساس گزارش تولیت حرم حضرت احمدبن موسی الکاظم علیه السلام زائران پس از حادثه سال گذشته سه برابر شده‌اند که این نشان می‌دهد که آنها هدف‌های کوری دارند که قطعا به آن دست نخواهند یافت و دستگاه های امنیتی به شدت با آنها و کسانی که پشتیبانی می‌کنند بخورد خواهند کرد و انتقام سختی را از آنها خواهند گرفت.


انتهای پیام/

نظرات بینندگان