کد خبر: ۱۶۰۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
نماینده ولی فقیه در استان فارس:

اقدامات دشمن منجر به بیداری بیشتر ملت ایران خواهد شد

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با تاکید براینکه اقدامات دشمنان منجر به بیداری بیشتر ملت ایران خواهد شد خاطرنشان کرد که به زودی ناامیدی کامل جبهه کفر را شاهد خواهیم بود.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در حاشیه اجتماع روحانیت و ائمه جماعات شهر شیراز، گفت: دست‌های جنایتکار استکبار جهانی به رهبری آمریکا و فراشی رژیم غاصب صهیونیستی، از آستین یک جریان تکفیری منحرف به نام داعش بار دیگری بیرون آمد و صحنه شیراز را به کربلایی دیگر بدل کرد.

وی اظهار کرد: امروز روحانیت و ائمه جماعات محترم شهر شیراز در اجتماعی برای محکوم کردن این حرکت تکفیری(حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت شاهچراغ ) آمده‌اند تا محضر حضرت احمد ابن موسی الکاظم(ع) تسلیت عرض کنند.

آیت‌الله دژکام، اضافه کرد: انجام این حرکت برای معلوم کردن اینست که هر چه دشمن دستش را بیشتر به خون پاک مردم عزیز، انقلابی و مقاوم ایران آلوده می‌کند از آن طرف مقاومت، صبر و ایستادگی این امت روزافزون می شود.

امام جمعه شیراز با اشاره به شعارهای مطرح شده در این تجمع گفت: تا رفع همه فتنه‌ها در عالم امت پیامبر گرامی اسلام، این سربازان، ملبسین به لباس سربازی امام زمان(عج) و روحانیت این شهر پای آرمان‌های ارزشمند انقلابی و اسلامی خود ایستاده‌اند و هیچگاه اجازه نمی دهند که این حرکت های کور تروریستی منجر به دلسردی مردم شود.

نماینده ولی فقیه در فارس، افزود: در طول تاریخ انقلاب اسلامی تا به امروز دیده‌ایم هر زمان یک نفر شهید می‌شود صدها نفر به خون خواهی آن شهید بر می‌خیزند و به فرموده امام راحل بنیانگذار انقلاب اسلامی که فرمود بُکشید ما را که مردم ما بیدارتر می شوند، بیداری این ملت را طی روزهای آینده مشاهده خواهید کرد و ناامیدی کفر را به زودی خواهیم دید.

آیت‌الله دژکام گفت: اسرائیلی‌ها بدانند همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمود، کمتر از ۲۵ سال دیگر منطقه را ترک خواهند کرد، هر چند امروز خودشان زودتر به فکر فرار هستند؛ دشمنان هم بدانند هر کاری که برای دلسرد کردن این ملت و امت اسلامی انجام دهند، در مقابل عزت، عظمت و اقتدار این امت را مشاهده خواهند کرد؛ مشت محکم امت اسلامی بر سر استکبار و صهیونیست ها کوبیده خواهد شد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان