کد خبر: ۱۶۰۵۱۱
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۲ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
مدیرکل راهداری فارس خبر داد:

ایمن‌سازی کریدورهای اربعینی فارس

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس از ایمن‌سازی کریدورهای ارتباطی این استان که منتهی به استان خوزستان می‌شوند، خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، علیرضا راستیار مدیرکل راهداری فارس، سه‌شنبه ۲۴ مرداد به خبرنگاران گفت: دو محور و کریدور ارتباطی قطرویه، نی ریز، استهبان، سروستان، شیراز، ارژن، قایمیه، نورآباد، رستم و محور یزد، دوراهی سورمق، صفاشهر، سعادتشهر، مرودشت، ارژن، قائمیه، نورآباد و رستم که طی ایام اربعین برای تردد زائران استفاده می‌شود، ایمن‌سازی شده است.

وی خاطرنشان کرد: طول رفت و برگشت کریدورهای اربعینی در فارس بیش از ۱۵۰۰ کیلومتر است که با اقدامات راهداری مورد نیاز از ماه‌های قبل ایمن سازی شدند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای فارس اظهار کرد: نصب نیوجرسی، خط کشی، ایمن سازی مقاطع دارای پتانسیل وقوع تصادف، بروزرسانی سیستم‌های روشنایی، آرامسازی ترافیک در مقاطع مسکونی، لکه گیری و روکش آسفالت، نصب علایم و … از جمله اقدامات راهداری برای تردد ایمن و روان زایران اربعینی حسینی (ع) است که تا پایان طرح نیز تداوم دارد.

راستیار همچنین خاطرنشان کرد: در ایام قبل و بعد از اربعین نیز گشت‌های راهداری فارس در محورهای منتهی به استان خوزستان فعال و به خدمات رسانی مشغول هستند.

این مقام مسئول گفت: تمام کاربران جاده‌ای می‌توانند با سامانه تلفنی ۱۴۱ آخرین وضعیت ترافیکی، جوی و یا هرگونه انتقاد، پیشنهاد و شکایت در بخش‌های مختلف راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان را ثبت کنند تا توسط راهداری رسیدگی شود.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان