کد خبر: ۱۶۰۵۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
رئیس جامعه روحانیت شیراز:

کمیته پاسخ به شبهات در آموزش و پرورش راه‌اندازی شود

رئیس جامعه روحانیت شیراز با اشاره به هجمه‌های دشمنان در ایجاد شبهه در میان دانش‌آموزان گفت: باید در این رابطه کمیته پاسخ به شبهات در آموزش و پرورش راه‌اندازی شود.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب رئیس جامعه روحانیت شیراز در جلسه جامعه روحانیت شیراز که به میزبانی آموزش‌وپرورش فارس برگزار شد، ضمن قدردانی از مجموعه مدیریت آموزش‌وپرورش استان فارس اظهار کرد: در چهل و چند سال گذشته اکنون آموزش‌وپرورش مجموعه امیدبخشی است.

وی بیان کرد: باتوجه‌به فعالیت آموزش‌وپرورش در چند سال اخیر و برنامه‌ای که برای آینده دارند و صمیمیتی که با حوزه‌های علمیه و روحانیت دارند قطعاً در ادامه مسیر خود موفق و مؤثر خواهد بود.

رئیس جامعه روحانیت شیراز به توصیف معلمالخیر پرداخت و تصریح کرد: باید بر روی واژه معلم‌الخیر دقت کرد که منظور از آن چیست، معلم‌الخیر کسی است که علم را به نوع نافع تعلیم می‌دهد مضاف بر اینکه همراه آن موضوع تهذیب و تزکیه را لحاظ می‌کند.

وی با اشاره به هجمه‌های دشمن در ایجاد شبهه میان دانش‌آموزان، خاطرنشان کرد: یک کمیته باید در خصوص رفع شبهات تشکیل شود، اگر این کمیته برای اینکه شبهات را بتواند به بهترین وجه پاسخ دهند و یک دستورالعملی هم داشته باشند که اگر معلمان با مشکل مواجه شدند در پاسخ دهند با آن کمیته ارتباط برقرار کنند و پاسخ شبهه را دریابند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان