کد خبر: ۱۶۰۵۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - ۲۸ مرداد ۱۴۰۲
نماینده مردم شهرستانهای شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی:

تضعیف دانشگاه پیام نور در دستور کار مجلس نیست

نماینده مردم شهرستانهای شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، هر پیشنهادی که در لایحه دولت به تضعیف دانشگاه پیام نور منجر شود، از نظر ما منتفی است، گفت: تضعیف دانشگاه پیام نور در دستور کار مجلس نیست.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، ابراهیم عزیزی، نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام‌ نور استان فارس در محل دفتر ارتباطات مردمی این نماینده در شیراز،  با اشاره به ظرفیت‌های مناسب دانشگاه پیام نور اظهار کرد: این دانشگاه یکی از دانشگاه‌های با سابقه و با رویکرد‌های نوین آموزشی در کشور بوده و از ظرفیت‌های بسیار خوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه حمایت‌های لازم را از دانشگاه پیام نور در این برنامه لحاظ خواهد کرد، افزود: هر پیشنهادی که در لایحه دولت به تضعیف دانشگاه پیام نور منجر شود، از نظر ما منتفی است و با جدیت از این دانشگاه حمایت خواهیم کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشنهاد مطرح شده در لایحه دولت مبنی بر واگذاری برخی از امکانات این دانشگاه به دانشگاه‌های دیگر و ملاحضات پیرامون آن نیز گفت: اگر قرار است کاری در این راستا صورت گیرد باید زیر نظر وزارت علوم و با مدیریت دانشگاه پیام نور صورت گیرد.

 عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه تصریح کرد: پیشنهاد کمیته آموزش قبل از مطرح شدن در کمیسیون تلفیق در راستای حمایت از دانشگاه پیام نور حتما اصلاح خواهد شد و این پیشنهاد حتما باید طوری تنظیم شود که ضمن حفظ منافع دانشگاه پیام نور، در جهت تضعیف این دانشگاه نباشد.

لازم به ذکر است پیش از سخنان عزیزی، جاجرمی‌زاده رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گزارشی از وضعیت کلی دانشگاه، ظرفیت‌های آن و دغدغه‌های موجود در این راستا ارائه کرد و خواستار حمایت جدی نمایندگان از این دانشگاه شد.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان