کد خبر: ۱۶۰۵۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۴ - ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

فیلم کوتاه سودا آماده نمایش شد

فیلم کوتاه "سودا" به تهیه کنندگی بهنام مسئله و نویسندگی و کارگردانی محمدرازدار به اتمام رسید و برای پخش در جشنواره های فیلم کوتاه داخلی و خارجی آماده نمایش شد.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه،فیلم کوتاه "سودا" به تهیه کنندگی بهنام مسئله و نویسندگی و کارگردانی محمدرازدار به اتمام رسید و برای پخش در جشنواره های فیلم کوتاه داخلی و خارجی آماده نمایش شد.

به تازگی مراحل فنی این فیلم کوتاه داستانی_تجربی به اتمام رسیده وجهت شرکت در فستیوال های مختلف اماده ی نمایش شده است.

روایت فیلم داستان دو رفیق که جشن سالگرد رفاقت گرفته اند اما ارتباط آنها به دلایلی به سردی و پوچی رسیده .ودر مرور خاطرات آنها دلایل اصلی و پاشیدگی از ذرات کم و اوج رسیدن و دردسر ها و تنهایی آنها از قضاوت ها را میبینیم،و اتفاقات در یک شب مهمانی ...یکی از آنها که از داستان واقعی خود در غربت و فلج شدن خود صحبت می‌کند.

سودا مضمونی اجتماعی دارد و بازیگرانی چون:
حامد رحیمی محمدرازدار آوا روستایى،احسان رحیمى غیاثى محسن توکلى علیرضا کوه نبرد علیرضا کمالى سروستانى آیدا امیرى به ایفای نقش پرداخته اند.

ازعوامل این فیلم می توان به:نویسنده و کارگردان:محمدرازدار،مشاور و تهیه کننده :بهنام مسئله،دستیار کارگردان:امیر حسین انصاری
منشى صحنه:ایداامیرى،طراح گریم: آوا روستایى،صدابردار:احمدرضا هنرمند،محمدرضا فرمانى،مدیر تولید:امیرحسین شرفیان،تصویر بردار:علیرضا سلمانى،نورپرداز:سعید مختارى اشاره کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان