کد خبر: ۱۶۰۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

۷ مصدوم در آتش‌سوزی مجمتع مسکونی در شیراز

رئیس اورژانس فارس از مجروحیت ۷ نفر در حادثه آتش‌سوزی مجمتع مسکونی در بلوار پاسارگاد شیراز خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمد جواد مرادیان، رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس گفت: در پی آتش‌سوزی در طبقه پنجم یک مجتمع مسکونی در بلوار پاسارگاد خیابان پاییز شیراز، بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
 
وی با بیان اینکه همزمان با اعلام آتش‌سوزی و اعزام نیروها، به بیمارستان‌های سوانح سوختگی امیرالمؤمنین (ع) و حضرت علی اصغر (ع) شیراز آماده باش اعلام شد، تصریح کرد: این حادثه ۷ مصدوم در پی داشت که به دلیل استنشاق گاز دی اکسید کربن دچار تنگی نفس و سوختگی استنشاقی شده بودند.
 
رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان فارس افزود: اقدامات درمانی مورد نیاز برای مصدومان در محل حادثه انجام شد و ۶ مصدوم برای اقدامات تکمیلی درمانی به بیمارستان سوانح سوختگی امیرالمؤمنین (ع) شیراز منتقل شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز نیز گفت : برای مهار این آتش سوزی نیروها از ایستگاه‌های۲_ ۵_۶_۱۴ و ۱۷ همراه با خودرو‌های اطفایی سنگین و نیمه سنگین، بالابر هیدرولیکی بلند مرتبه و خودرو تنفسی، به محل اعزام شدند و ضمن مهار حریق ، نسبت به عملیات جستجو، نجات و تهویه به صورت همزمان اقدام کردند. 

عیدی‌پور تصریح کرد: در هر طبقه از این ساختمان، ۴ واحد مسکونی وجود داشت .

انتهای پیام/

منبع: صداو سیما فارس

برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
نظرات بینندگان