کد خبر: ۱۶۰۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۲ - ۲۸ مرداد ۱۴۰۲
دادستان عمومی و انقلاب فارس:

قصور سرباز در نگهداری از اسلحه منجر به درگیری مسلحانه شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: قصور سرباز وظیفه و کوتاهی در نگهداری از اسلحه سازمانی و همچنین عدم مراقبت مناسب از متهمان در حال انتقال به بازداشتگاه باعث مسلح شدن یکی از متهمان و وقوع حادثه شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، سید مصطفی بحرینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، شنبه ۲۸ مرداد در پی ایجاد درگیری مسلحانه در محوطه کلانتری شهرستان بیضا، با حضور میدانی در محل درگیری، ضمن بیان اینکه متهمان قصد فرار از کلانتری را داشتند، گفت: در پی تیراندازی و درگیری متقابل متهم، یک سرباز وظیفه در محوطه کلانتری به شهادت رسید و یک سرباز وظیفه نیز از ناحیه بازو زخمی شده است.

دادستان مرکز استان فارس با بیان اینکه متهم دارای سوابق متعدد و دارای اعتیاد شدید به مواد مخدر است، گفت: وی در نتیجه درگیری متقابل با نیروهای کلانتری از ناحیه صورت زخمی و دستگیر شد.

بحرینی با بیان اینکه در حال حاضر متهم در اختیار ضابطان است و موضوع با نظارت مقام قضایی در حال بررسی است، بیان کرد: تحقیقات اولیه در خصوص ابعاد حادثه آغاز شده است.

دادستان مرکز فارس گفت:حال سرباز زخمی مساعد و به صورت سرپایی مداوا شده است و حال عمومی متهم پرونده نیز که از ناحیه صورت زخمی شده، مساعد است و جهت انجام مراحل درمان به مراکز درمانی شیراز منتقل شده‌اند.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان