کد خبر: ۱۶۰۵۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
استاندار فارس در دیدار با آزادگان:

آزادگان، نماد مقاومت و اسطوره‌های پایمردی هستند

استاندار فارس، ضمن گرامیداشت سالگرد بازگشت آزادگان سرفراز به کشور گفت: آزادگان سرافراز، نماد مقاومت و ایستادگی و اسطوره‌ و الگوی پایمردی هستند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس در دیدار با جمعی از آزادگان دفاع مقدس این استان که با حضور محمدجواد زمردیان دبیر ملی کنگره شهدای غریب اسارت، در شیراز برگزار شد افزود: صبر و ایستادگی که آزادگان عزیز در دوران اسارت از خود نشان دادند همواره در ذهن مردم باقی خواهد ماند و نام آنها به‌عنوان قهرمانان ملی در تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی جاودان خواهد بود.
 
وی، با اشاره به طرح برخی مسائل و مشکلات از سوی آزادگان گفت: برای مسئولان کشور جای هیچ پاسخ منطقی وجود ندارد که عزیزی از آزادگان در مورد اشتغال فرزند و مسکن مشکل داشته باشد.
 
آزادگان، نماد مقاومت و اسطوره‌های پایمردی هستند

نماینده عالی دولت در فارس افزود: برای اینکه بتوانیم به این ۲ خواسته بسیار ناچیز، به‌نحوی‌که شایسته و در شأن آزادگان سرفراز است پاسخ دهیم نیاز است که جمع‌بندی‌هایی در این زمینه انجام شود.
 
ایمانیه، خواستار ایجاد یک کانون فرهنگی ویژه آزادگان استان شد و گفت: در این زمینه آمادگی داریم که هرگونه حمایت لازم را از این اقدام داشته باشیم.

انتهای پیام/
نظرات بینندگان