کد خبر: ۱۶۰۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت:

قاتل ٣ مرودشتی به دام پلیس افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت گفت: فردی که مرتکب سه قتل شده بود توسط پلیس مرودشت دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، فرشید زینلی فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از دستگیری قاتل فراری خبر داد و گفت: روز ۲۸ مرداد فردی در یکی از محلات مرودشت ۳ نفر را با سلاح کلت کمری کشته و فرار می‌کند.

زینلی با بیان اینکه بلافاصله شناسایی و دستگیری قاتل فراری در دستور کار قرار گرفت، افزود: با توجه به حساسیت موضوع، از نخستین ساعات وقوع این جنایت، دستگیری متهم با جدیت در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفته و اقدامات فنی گسترده‌ای به منظور شناسایی محل اختفای وی آغاز شد.

وی ادامه داد: سرانجام در کمتر از ۴۸ ساعت، مأموران پلیس آگاهی موفق شدند قاتل را در یکی از روستاهای این شهرستان دستگیر و یک قبضه اسلحه کلت کمری به همراه ۱۲ تیر نیز از او کشف کنند.

زینلی با اشاره به اینکه در سوابق متهم دستگیرشده ارتکاب یک مورد قتل در سال ۹۶ و محکومیت به قصاص وجود داشته که با جلب رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده است، خاطرنشان کرد: این قاتل ۲۶ ساله به قتل جوان ۲۶ ساله به دلیل اختلاف حساب و قتل برادر و خواهر زن برادرش ۲۶ و ۲۴ ساله به دلیل اختلاف خانوادگی اعتراف کرده است.

فرمانده انتظامی مرودشت گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت تا پس از تکمیل پرونده تحویل مقام قضائی قرار گیرد.

 انتهای پیام/
نظرات بینندگان