کد خبر: ۱۶۱۳۴۹
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۹ - ۲۴ مهر ۱۴۰۲
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی فارس خبر داد:

تکمیل ظرفیت سوخت دوم نیروگاه‌های فارس

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی فارس گفت: با استفاده نیروگاه‌های استان از سوخت دوم به طور متوسط روزانه دو میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر نفت گاز به آنان تحویل می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، اسدالله طاهری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی فارس از ارسال روزانه سوخت دوم به نیروگاه‌های استان شهریورماه سال جاری خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته این روند بدون وقفه در حال انجام و تا تکمیل‌شدن ظرفیت آنان قبل از شروع فصل سرما ادامه می‌یابد.

مدیر منطقه فارس با بیان این که نیروگاه‌ها عمده‌ترین مصرف‌کننده و تحویل‌گیرنده سوخت در حوزه صنایع هستند افزود: به طور میانگین روزانه دو میلیون و ۶۰۰ هزار لیتر نفت گاز به سه نیروگاه کازرون، جهرم و حافظ بارگیری و تحویل می‌شود.

طاهری، با قدردانی از همکاری و تلاش‌های شرکت‌های حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی و رانندگان نفتکش در چرخه سوخت‌رسانی گفت: سوخت ارسالی به نیروگاه‌های ذکرشده از استان‌های بوشهر، خوزستان هرمزگان تأمین و ارسال می‌شود.

او با تأکید بر تکمیل ظرفیت سوخت دوم نیروگاه‌ها قبل از شروع فصل سرما اظهار کرد: تاکنون ۵۰ درصد ظرفیت سوخت دوم نیروگاه‌های برق در استان تکمیل و نفت گاز موردنیاز تا تکمیل ظرفیت ذخیره‌سازی به‌صورت روزانه ارسال و تحویل می‌شود.

این مقام مسئول، برگزاری جلسات با شرکت گاز استان، انجام بازدیدهای مشترک با سازمان‌های ذی‌ربط و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی را از جمله اقدامات مؤثر منطقه برای تأمین به‌موقع سوخت نیروگاه‌ها و کارخانه‌ها سیمان استان برشمرد.


انتهای پیام/
نظرات بینندگان