کد خبر: ۱۶۱۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۵ - ۲۶ مهر ۱۴۰۲
واکنش مجلس به جنایت رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستانی در غزه؛

مسلمانان سراسر عالم بپا خیزند

تعدادی از نمایندگان مجلس ضمن تأکید بر اینکه باید تمام دولت‌های مسلمان و ملل آزاده جهان مقابل وحشی‌گری‌های رژیم صهیونیستی بایستند، بیان کردند که باید جبهه مقاومت انتقام زنان و کودکان مظلوم غزه را از را بگیرد و مسلمانان سراسر عالم بپا خیزند.
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، به دنبال جنایت اخیر رژیم صهیونیستی تعدادی از نمایندگان با انتشار مطالبی واکنش نشان دادند که در زیر می‌خوانید.

وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی: «حمله امشب رژیم جعلی صهیونیستی به بیمارستان ⁧المعمدانی⁩ غزه را باید جنایت قرن⁩ نامید. این حادثه را باید تاریک‌ترین روز این رژیم ضدانسانی کودک کش در تاریخ ثبت کرد. آمریکا را هم باید شریک اول صهیونیست‌ها در این جنایت دانست.» 

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان: «حمله موشکی به ⁧بیمارستان المعمدانی - غزه⁩ و شهادت مظلومانه صدها زن و مرد اعم از کودک و پیر و جوان اوج شقاوت صهیونیست‌های وحشی است که با حمایت آمریکا انجام شد. بر تمام دولت‌های مسلمان و ملل آزاده جهان است که مقابل این وحشی‌گری‌ها بایستند و سران رژیم صهیونیستی و ارتش اشغالگر را مجازات کنند.» 

علی‌بابایی کارنامه نماینده ساری: «جنایت حمله به بیمارستان مملو از زخمی و غیرنظامی نشان می‌دهد با دشمنی طرف هستیم که هیچ نشانی از انسانیت ندارد. این رژیم جنایت‌کار به‌وضوح تهدیدی برای کل بشریت محسوب می‌گردد که باید به طور کامل نابود شود.» 

عبدالحسین روح‌الامینی نماینده تهران: «لعنت خدا برقوم ظالم که به بیمارستان هم رحم نمی‌کند

بیش از هزار شهید در حمله به بیمارستان غزه

جامعه پزشکی بپا خیزید

مجتبی محفوظی نماینده آبادان: «بمباران بیمارستان المعمدانی فلسطین توسط رژیم منحوس صهیونیستی، مصداق جنایت علیه بشریت است

فرهاد طهماسبی نماینده نی‌ریز: «دست آمریکای جنایت‌کار امروز از آستین سگ نگهبانش، اسرائیل غاصب بیرون‌آمده و جنایات هولناک بشری را در غزه رقم می‌زند. بدون شک هم‌رزمان حاج‌قاسم در محور مقاومت پاسخ سنگینی به این جنایات خواهند داد، وعده خداوند قطعاً محقق می‌گردد و پیروزی از آن حزب‌الله خواهد بود.»

کیومرث سرمدی نماینده اسدآباد: «جنایت رژیم موقت صهیونیستی در حمله به مردم بی‌گناه غزه که به بیمارستان ⁧المعمدانی⁩ پناه برده بودند از فجیع‌ترین وقایع انسانی است. تناظر آن با حمله هسته‌ای آمریکا به ژاپن مشهود است. دولت‌ها اگر بویی از انسانیت برده باشند باید جلوی این رژیم افسار پاره کرده بایستند. صبر مقاومت لبریز شده است.» 

عزت‌الله اکبری تالار پشتی نماینده تهران: «رژیم جعلی اسرائیل با حمایت و مدیریت آمریکا، برخلاف همه قوانین بین‌المللی و حقوق انسانی، دست به جنایات وحشتناکی از جمله ⁧نسل‌کشی⁩ مسلمانان بی‌دفاع ⁧غزه⁩ زده است. استقامت و ادامه مبارزه نویدی است بر پیروزی نهایی فلسطین.» 

محسن پیرهادی نماینده تهران: «رژیم صهیونیستی عصبانی از تحقیر طوفان الاقصی است؛ آمریکا به‌عنوان سیاست‌گذار این رژیم منحوس هم همین‌طور؛ فاجعه بیمارستان المعمدانی، اقدامی از سر استیصال و ضعف بود. دنیا حقیقت بدون روتوش آمریکا و اسرائیل را ببیند.» 

احمد نادری نماینده تهران: «⁩ حمله وحشیانه به بیمارستان ⁧المعمدانی⁩ در غزه و به‌شهادت‌رساندن مردم مظلوم و بی‌دفاع، پایان رژیم موقت صهیونیستی را تسریع خواهد کرد. این جنایت هولناک در کارنامه این رژیم کودک کش و حامیان آن ثبت خواهد شد. هرکه بویی از انسانیت برده، این جنایت را محکوم می‌کند و بر عامل آن لعنت می‌فرستد.» 

فاطمه محمد بیگی نماینده قزوین: «جهان امشب با حیرت، هولوکاست واقعی در بی‌سابقه‌ترین جنایت جنگی توسط رژیم کودکش صهیونیستی در بمباران بیمارستان مرکز غزه و به‌شهادت‌رساندن صدها زن و کودک و مردم بی‌دفاع و مجروح فلسطینی را دید. لعنت خدا بر این سنگدلان ملعون؛ این نسل‌کشی وحشیانه بی‌پاسخ نخواهد ماند.» 

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم: «رکورد ⁧توحش⁩ در کشتار زنان و کودکان انسان‌های بی‌دفاع و بیماران و مجروحین در بیمارستان المعمدانی⁩ غزه توسط ارتش رژیم اشغال‌گر اسرائیل شکسته شد. لعنت بر ⁧صهیونیست‌ها⁩ و حامیان آنان.» 

بهروز مجبی نجم‌آبادی نماینده سبزوار: «المعمدانی سند زنده بی‌سابقه‌ترین جنایت و هولوکاست واقعی مردم فلسطین است. شیطان بزرگ و اروپای غدار، سگان قلاده بر گردن آمریکای جنایت‌کار، مسئول مستقیم این جنایت‌اند.

رژیم خون‌ریز با این جنایت می‌خواهد پرونده این جنگ را به کمک ارباب جنایت‌کارش و دولت‌های بی‌غیرت مسلمان منطقه ببندد.

جبهه مقاومت باید انتقام زنان و کودکان مظلوم غزه را از این افعی پیر و زخمی و گیج و اربابان ناجوانمردش بگیرد. مسلمانان سراسر عالم بپا خیزند.» 

نظام‌الدین موسوی نماینده تهران: «این دیگر مرزبندی حق و باطل نیست.

مرزبندی باشرف و بی‌شرف هم نیست.

مرزبندی انسانیت و حیوانیت است.

نه! حیوان هم این کار را نمی‌کند.

بمباران بیمارستان و کشتن بیش از هزار زن و کودک مجروح، فقط کار شیطان است.

لعنت به شیطان پلید اسرائیل!» 

جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد: «ورود فرمانده آمریکایی سازمان تروریستی سنتکام به سرزمین‌های اشغالی به این معنا است که فرماندهی ارتش متلاشی شده رژیم صهیونیستی را آمریکا به عهده گرفته؛ لذا از این هفته مسئولیت همه جنایت‌های واقع شده در ⁧غزه⁩ همچون حمله سفاک‌اند به بیمارستان المعمدانی به عهده دژخیمان آمریکایی و صهیونیستی است.» 

زهره الهیان نماینده تهران: «لعنت خدا برقوم ظالمی که حتی به بیمارستان هم رحم نمی‌کند. بیش از هزار شهید در حمله به بیمارستان غزه جامعه پزشکی بپا خیزید.

مجتبی رضاخواه نماینده تهران: «قبل از قتل‌عام در بیمارستان المعمدانی با دنیای بعد از آن متفاوت خواهد بود...» 

جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده تربت‌جام: «حمله به ⁧بیمارستان - غزه⁩ و ⁧نسل‌کشی⁩ گسترده ⁧فلسطینی‌ها⁩؛ رسوایی همه حامیان ⁧رژیم⁩ سفاک ⁧اسرائیل⁩ است ⁧جنایت علیه بشریت⁩؛ ⁧جنایت جنگی⁩ و ⁧هولوکاست⁩ واقعی امشب در غزه رخ داد و رژیمی که در میدان نبرد شکست‌خورده است تقاص شکستش را از بیماران بی‌پناه گرفت.» 

علی موسوی نماینده ملکان: «حمله به ⁧بیمارستان المعمدانی⁩عبور از خط‌قرمز است. دیگر این سطح برای حیوانات وحشی هم غیرقابل‌توصیف است.» 

مالک شریعتی نماینده تهران: «حمله عامدانه به بیمارستان، عبور از خط‌قرمز است.» 

محمد رشیدی نماینده کرمانشاه: «جنایت‌های هولناک رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی، جبران شکست مفتضحانه‌اش را نمی‌کند و برای این نسل‌کشی و قتل‌عام مردم ستمدیده ⁧غزه⁩ این بار هزینه‌ای سنگین‌تر می‌پردازد که امید است به حذف همیشگی ⁧اسرائیل⁩ از صفحه روزگار منتج شود.» 

مصطفی میرسلیم نماینده تهران: «صهیونیست‌ها که بنای حکومت خود را بر غصب و ادامه آن را بر ⁧ظلم⁩ نهاده‌اند بدانند که قطعاً دوام نخواهند آورد و دیریازود ⁧منقرض خواهند شد هرچند از حمایت همه مستکبران برخوردار باشند.» 

روح‌الله حضرت پور نماینده ارومیه: «قتل‌عام و نسل‌کشی وحشیانه صهیونیست‌ها در غزه و استاندارد دوگانه غربی‌ها و مجامع بین‌المللی در مواجهه با این جنایات، حقیقت حقوق بشر غربی و آمریکایی را برای جهانیان به نمایش گذاشت؛ مقاومت از هر زمان دیگری قدرتمندتر و در روح و قلب ملت‌های مسلمان رخنه کرده است.» 

سمیه رفیعی نماینده تهران: «شهادت بی‌رحمانه جمع کثیری از ⁧زنان⁩ و ⁧کودکان⁩ در ⁧بیمارستان المعمدانی⁩ توسط رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی این پیام را می‌رساند که کشورهای اسلامی باید یکبار برای همیشه تکلیف خود را با غاصبان و حامیان آنها روشن سازند...» 

مهدی شریفیان نماینده تهران: «جنایت صهیونیست‌ها در بیمارستان ⁧المعمدانی⁩ غزه نشان داد که اسرائیلی‌ها برای ددمنشی و رذالت حد و مرزی قائل نیستند و با سرعت زیادی به سمت نابودی و اضمحلال پیش می‌روند. آنهایی که امروز در شورای امنیت، برقراری آتش‌بس را وتو کردند در این خون‌ها و جنایت‌ها شریک هستند.» 

انتهای پیام/
نظرات بینندگان