کد خبر: ۱۶۱۵۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۴ - ۰۶ آبان ۱۴۰۲
استاندار فارس:

یاد خیرین همواره ماندگار می‌ماند

استاندار فارس، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) را بنیادی برای خدمت به مردم عنوان کرد و گفت: عاقبت بخیری در گروی گشودن گره‌ای از مشکلات مردم است به همین سبب است که یاد خیرین همواره ماندگار می‌ماند.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری«شیرازه»، محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در نخستین جشنواره ورزشی بازنشستگان کمیته امداد حضرت امام خمینی رحمت‌الله علیه سراسر کشور که به میزبانی استان فارس در شیراز برگزار شد، ضمن محکومیت جنایات رژیم منحوس صهیونیستی، گفت: این حجم از قساوت و ظلم و خونریزی در طول تاریخ بشریت سابقه ندارد.

استاندار فارس در ادامه سخنان خود به اقدام ارزشمند کمیته امداد امام خمینی (ره) در برپایی جشنواره ورزشی بازنشستگان این نهاد اشاره کرد و گفت: فارس از دیرباز مهد خیرین و نیکوکاران بوده و همچنان نیز خواهد بود؛ اقدامات خیرین سراسر استان، بناهای احداث شده و فعالیت‌هایی که به ثمر نشسته و در خدمت مردم قرار گرفته نمونهٔ بارز این سخن است.

وی تصریح کرد: زمانی که مجمع خیرین تأمین سلامت در فارس را بنا نهادیم از مرحوم نمازی الگو گرفتیم؛ بنیان‌گذار بیمارستانی که از بدو تأسیس بیمارستان تا امروز علاوه بر اینکه جان بسیاری از مردم را نجات داده، به مرکزی برای تربیت پزشکان و متخصصان نیز تبدیل شده است.

ایمانیه با تأکید بر اینکه، کار خیر هنگامی که شروع می‌شود تا روز قیامت برای متولیان حسنات دارد، اذعان داشت: کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) که باتدبیر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی بنا شد، بنیاد خیری است که در راه خدمت‌کردن به ابناء بشر، نیازمندان و افرادی که پناهی ندارند فعالیت می‌کند که این اقدام بسیار ارزشمند است.

وی با تأکید بر اینکه، یاد خیرین همواره ماندگار می‌ماند، افزود: عاقبت بخیری و فراهم نمودن آخرت بهتر، در گروی گشودن گره‌ای از مشکلات مردم است.

نماینده عالی دولت در فارس در ادامه، تقدیر، تجلیل، تکریم و حفظ حرمت بازنشستگان در هر رده و سازمان و به هر نحو ممکن را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: البته در فرهنگ دینی ما بازنشستگی به معنای سکون یافتن و حرکت‌نکردن معنا ندارد؛ چراکه تا آخر عمر فعال هستیم و در راه خدمت به مردم تلاش می‌کنیم.

استاندار فارس در پایان تصریح کرد: تلاش کردیم تا در سفر دوم هیئت دولت اعتبارات خوبی برای حمایت از ورزش از جمله ورزش همگانی، ورزش قهرمانی و ورزش بانوان مصوب شود؛ با عنایت ویژه ریاست محترم جمهور و معاون زنان و خانواده ایشان، مصوبات خوبی داشتیم که امیدواریم این اعتبارات تا پایان دولت سیزدهم جذب شود و به توسعه و گسترش ورزش در استان فارس کمک نماید.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان